Pirmas

Šiame numeryje
Miesto žinios
Policijos žinios
Sportas
Klausimas
Renginiai
Horoskopai
Skelbimai
Archyvas

Druskininkai
Organizacijos
Sanatorijos

Redakcija
Informacija


 


  HOROSKOPAI
OŽIARAGIAI kitą savaitę galės atitrūkti nuo visų problemų ir rūpesčių, kurie jums nedavė ramybės pastaruoju metu. Ateinančias septynias dienas skirkite tik sau, kad atgautumėte jėgas, kurių pareikalavo dažni konfliktai su vyresnybe ir artimais žmonėmis. Aktyvus poilsis - geriausias būdas nusiraminti ir susikaupti prieš didelius darbus, kurių nestokos per netrukus prasidėsianti naują jūsų gyvenimo laikotarpį. Jums palankios savaitės dienos - antradienis ir šeštadienis.

VANDENIAMS ateinančią savaitę seksis ieškoti papildomų pajamų šaltinių savo finansinei gerovei sustiprinti. Visai netikėtai valstybės tarnautojai gaus solidų algos priedą ar premiją. Verslininkams visos investicijos bus sėkmingos ir efektyvios. Gautą pelną būtų geriausia skirti verslui plėsti, rekomenduoja astrologas. Meilės fronte jūsų laukia pasimatymai, prisipažinimai ir svaigulingi romanai. Jums sėkmingiausios kitos savaitės dienos - pirmadienis ir antradienis.

ŽUVYS kitą savaitę tikriausiai turės problemų. Šis įspėjimas pirmiausia adresuojamas tiems, kurie užsiima komercine veikla. Jus pastaruoju metu lydėjusi sėkmė netikėtai nusigręš nuo jūsų, todėl kontaktai su verslo partneriais bus komplikuoti, o rezultatai nepateisins lūkesčių. Tą patį galima pasakyti ir valstybės tarnautojams: netikėkite vyresnybės pažadais, kad būsite paskirti į naują postą ar gausite didesnį darbo užmokestį. Bet tramdykite savo emocijas, kad darbe nekiltų konfliktas. Palanki diena - šeštadienis.

AVINUI ateinančią savaitę sėkmingai susiklosčiusios aplinkybės leis užimti aukštesnį postą ar bent jau, kaip mano astrologas, sudaryti tam visas prielaidas. Planetos, žada astrologas, jums padės kopti karjeros laiptais, todėl negaiškite laiko. Jeigu ateinančią savaitę bus galimybė susitikti su vadovybe, tai prašykite jos ne didesnio darbo užmokesčio, kuris ir šiaip bus padidintas, o naujų atsakingų pareigų - jūsų prašymas bus patenkintas. Jums sėkmingiausios ir produktyviausios ateinančios savaitės dienos - antradienis ir ketvirtadienis.

JAUČIAI kitą savaitę vėl turės dirbti pasiraitę rankoves, kad pateisintų jiems parodytą didelį vadovybės pasitikėjimą ir padėtų pamatą būsimai karjerai. Verslininkai tikriausiai važiuos į užsienį ieškoti naujų partnerių. Bet, pataria astrologas, būkite budrūs: nereikia manyti, kad užsienyje niekas negali apgauti. Asmeninio gyvenimo permainos laukia jaunų stipriosios lyties atstovų, gimusių po šiuo ženklu. Palankios dienos - trečiadienis ir šeštadienis.

DVYNIUS ateinančią savaitę nudžiugins ilgai laukta žinia apie paskyrimą į naują darbą. Galimas dalykas, kad turėsite važiuoti į užsienio komandiruotę arba tarptautinį susitikimą, kur atstovausite savo įstaigos interesams. Verslininkai kitą savaitę galės įgyvendinti sumanymus, susijusius su savo įmonės plėtimu. Atkreipkite dėmesį į asmeninį gyvenimą, įspėja astrologas. Venkite naujų pažinčių, kadangi jos nesibaigs geruoju. Jums sėkmingos dienos - pirmadienis ir antradienis.

VĖŽIAI per ateinančias septynias dienas turės problemų santykiuose su partneriais, konfliktuos su artimaisiais ir bičiuliais. Venkite susitikimų su vyresnybe, kadangi dėl jūsų nesantūrumo gali kilti didelis skandalas. Labai tikėtina, kad slaptas nedraugas rezga provokaciją, kuri gali turėti neprognozuojamų padarinių. Astrologas jums pataria nesiimti jokių neapgalvotų veiksmų - tiesiog apsišarvuokite kantrybe, netrukus situacija pasikeis į gerąją pusę. Jums sėkmingos dienos - pirmadienis ir trečiadienis.

LIŪTAI kitą savaitę sėkmingai tvarkys įvairius reikalus, pirmiausia - susijusius su komercija. Ateinančios septynios dienos - tinkamas laikotarpis svarbiems sandoriams sudaryti, deryboms vesti, naujiems verslo partneriams ieškoti. Jūs galite nesunkiai praturtėti, jeigu bent kiek pasistengsite, palypėti karjeros laiptais - tereikia kreiptis į įtakingus asmenis. Apskritai žvaigždės jūsų pusėje, ir pasistenkite išnaudoti tokias palankias galimybes, pataria astrologas. Sėkmingos savaitės dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

MERGELĖMS ateinanti savaitė atvers nemažai palankių perspektyvų. Jūsų neeiliniai organizaciniai sugebėjimai ir mokėjimas racionaliai skirstyti laiką teigiamai atsilieps darbo rezultatams. Didelę sėkmę žada įvairūs komerciniai sumanymai bei projektai, kuriuos jūs realizuojate su savo bičiuliais. Dangaus šviesulių išsidėstymas kitą savaitę teigiamai atsilieps jūsų asmeniniam gyvenimui. Meilės fronte jūsų laukia daugybė malonių akimirkų, dovanų ir staigmenų, kurias ruošia artimas žmogus. Palankios dienos - trečiadienis ir šeštadienis.

SVARSTYKLĖS kitą savaitę galės išspręsti daugelį profesinių problemų su neregima savo slapto globėjo pagalba. Kaip tik jis suteiks jums pasitikėjimo savo jėgomis ir padės įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Palankus visais atžvilgiais laikotarpis prasideda Svarstyklėms, kurios užsiima komercine veikla. Meilės fronte galimi nauji įdomūs susitikimai ir pažintys. Tiesa, nereikia pamiršti atsargumo, kitaip galite būti apgautas. Sėkmingos savaitės dienos - trečiadienis ir šeštadienis.

Ateinanti savaitė bus labai palankus metas SKORPIONŲ profesinei veiklai, jų kūrybiniams ieškojimams. Komersantų laukia kelionės, susitikimai ir nauji reikalai, susiję su verslo plėtimu. Pasistenkite būti atidūs ir atsargūs, kadangi Fortūna bet kuriuo momentu gali nusigręžti nuo jūsų, ir tada viskas nueis šuniui ant uodegos. Nusiteikite priimti rimtus sprendimus, jeigu norite išvengti konflikto su giminaičiais ar mylimu žmogumi. Sėkmingos dienos kitą savaitę jums bus ketvirtadienis ir penktadienis.

ŠAULIAI ateinančią savaitę turi atidžiai stebėti situacijos raidą ir neišleisti iniciatyvos iš savo rankų. Darbe ir namuose turėsite būti vyriausias strategas, o bendradarbiai ir artimieji griežtai laikysis jūsų nurodymų. Asmeniniame gyvenime atsiras puiki galimybė be nuostolių išmėginti ir save, ir partnerį. Padarykite ką nors gera mylimam žmogui: pavyzdžiui, suteikite jam galimybę įgyvendinti savo slaptus troškimus - jūsų pastangos bus deramai įvertintos. Palankios ateinančios savaitės dienos - penktadienis ir šeštadienis.


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>
Anekdotas


© 1997-2001 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR įstatymai

Dizainas ir programavimas - Mantas S.