VIJA Druskonis
  2000 m. gruodžio 29 - 2001 m. sausio 4 d. Nr. 53 (586)

MIESTO ZINIOS

POLICIJOS ZINIOS
SPORTAS
KULTURA
SAVAS GYLIS
RENGINIAI
ARCHYVAI
SKELBIMAI

APIE DRUSKININKUS

TURIZMO IR INFORMACIJOS BIURASTurizmo ir
informacijos
biuras

Centras "DAINAVA"

 

 

 

 

Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11

Mokytis šokti niekada ne vėlu

Audronė ir Vidas Stašinskai Didžiajame žiemos šokių vakare.

Audronė ir Vidas Stašinskai Didžiajame žiemos šokių vakare.

Violeta KLIMAITĖ

Šoko savo malonumui

Gruodžio 8-ąją Vilniaus koncertų ir sporto rūmuose praūžė Didysis žiemos šokių vakaras, skirtas šokėjams neprofesionalams. Norinčiųjų jame dalyvauti buvo 2 kartus daugiau. Apie 700 šokėjų iš visos Lietuvos sukosi sausakimšoje salėje, tarp jų - ir trys druskininkiečių poros.

Birutės Levanaitienės vadovaujamo senjorų šokėjų klubo nariai lygiai taip pat grakščiai šoko lėtą valsą, tango, ča ča, kvikstepą, polką, fokstrotą, kaip ir prestižine pripažintos vilniečio Tomo Petreikio šokių studijos auklėtiniai. Į šį šokių vakarą susirinko nemažai garbių žmonių - profesorių, garsių Lietuvos diplomatijos ir politikos atstovų, išeivijos lietuvių. Nors Didžiojo žiemos vakaro rengėjai neįpareigojo dalyvių sceninės išvaizdos rūpesčiais, tačiau dauguma ponių didžiausioje Lietuvos parketinėje šokių aikštelėje vilkėjo atviras, ilgas suknias. Vakare poros šoko savo malonumui, nesivaržydamos, kurio miesto šokių mokykla yra geriausia.

Druskininkieciu entuziazma ivertino ir vilnietis šokiu mokytojas T.Petreikis (antras iš kaires), suorganizaves Didiji ziemos šokiu vakara. Šalia jo - Druskininku senjoru šokiu klubo vadove B.Levanaitiene, A.Stašinskiene ir K.Zaldokaite. Šokiu aikšteleje B.Levanaitienes profesionalumu galejo didziuotis jos vyras Vaidas (pirmas iš kaires).

Druskininkieciu entuziazma ivertino ir vilnietis šokiu mokytojas T.Petreikis (antras iš kaires), suorganizaves Didiji ziemos šokiu vakara. Šalia jo - Druskininku senjoru šokiu klubo vadove B.Levanaitiene, A.Stašinskiene ir K.Zaldokaite. Šokiu aikšteleje B.Levanaitienes profesionalumu galejo didziuotis jos vyras Vaidas (pirmas iš kaires).

Šokėjai - be kompleksų

Druskininkams milžinišką pasisekimą turėjusiame renginyje atstovavo senjorų klubo vadovė Birutė Levanaitienė su vyru Vaidu, AB “Minolga” direktorius Vidas Stašinskas su žmona Audrone bei “Ryto” vid.mokyklos dvyliktokai Kristina Žaldokaitė ir Nerijus Saikauskas.

Įspūdį druskininkiečiams padarė vakaro dalyvių aktyvumas. Užgrojus muzikantams, nieko raginti nereikėjo. Visi lyg susitarę stryktelėdavo nuo staliukų, nekompleksuodami, jog sudėtingi sambos ar tango žingsniai ne visiems vienodai įkandami. Buvo į ką ir akis paganyti. Daugelis pavydžiai sekė Vilniaus tango akademijos narių judesius: staigiais ištreniruotais galvos ir kojų judesiais argentinietiškame tango jie buvo nepralenkiami. Pasiekti tokią klasę - ne kelių pamokų darbo rezultatas. Vilniečiams šokių aistruoliams neužtenka vienos savaitinės pamokos. Papildomai treniruotis jie susirenka dar kelioms valandoms.


Druskonis klausia skaitytojų

Skaičiuodami paskutines šių metų minutes, vieni kitiems linkime naujaisiais gyventi šviesiau ir sočiau.

Kokie Jums buvo 2000-ieji? Kokią naujųjų viltį dovanotumėte sau, savo artimiesiems ir draugams?

Olga ROMANČIUK Vytas LUČINSKAS Alvydas MARCINONIS

Olga ROMANČIUK,
Druskininkų darbo biržos
registratorė:

- Man asmeniškai šie metai buvo neblogi. Tačiau kasdien savo įstaigoje matydama darbo neturinčius žmones ir žinodama, kaip jie gyvena, kitiems linkėčiau tikrai geresnių metų. Man labai patinka posakis: “Būkime turtingi gerumu”. To druskininkiečiams ir linkėčiau. Svarbiausia - nepamiršti žmogiškumo.

Vytas LUČINSKAS,
UAB “Auštra” direktorius:

- Reikia viską ant lėkštučių sudėlioti ir pasverti, ką gero ir ko ne šie metai atnešė. Manau, kad jie buvo tokie, kaip ir visi. Ir sėkmės juose užteko, ir praradimų. Kaip ir visas žmogaus gyvenimas. Visiems kitąmet linkėčiau daugiau optimizmo, dėmesio vienų kitiems, o verslininkams - stipresnių pečių.

Alvydas MARCINONIS,
vieciūniškis bedarbis:

- Man šie metai buvo neblogi, tik kad darbo ir pinigų nėra. Aš prieš penkerius metus palikau Vieciūnų “Drobės” fabriką, todėl žinau, ką reiškia neturėti nuolatinio užsiėmimo. Šiandien Vieciūnai gyvena labai sunkiai. Žmones gelbsti kaimas ir pašalpos - tuos, kurie jas gauna. Kitąmet linkėčiau sau rasti darbą.


REDAKCIJOS ADRESAS: Vilniaus al. 32, 4690 Druskininkai; E-paštas: druskonis@is.lt
TELEFONAI: Redaktorius - 55116, Korespondentai - 55123, 53631. FAKSAS: 55113