Laisva vieta reklamai Druskonis
  2000 m. spalio 27 - lapkričio 2 d. Nr. 44 (577)

MIESTO ŽINIOS

POLICIJOS ŽINIOS
SPORTAS
KULTŪRA
RENGINIAI
ARCHYVAI
SKELBIMAI

APIE DRUSKININKUS

TURIZMO IR INFORMACIJOS BIURASTurizmo ir
informacijos
biuras

 

 

 

 

Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11


Motinos pykčio minutę ištarti žodžiai tapo lemtingi

Tėvo išniekinta ir artimųjų atstumta mergina pasirinko mirtį

Agnė Gavelytė ryžosi tragiškam žingsniui.

Agnė Gavelytė ryžosi tragiškam žingsniui.

Rasita BOČIENĖ

Likimo smūgiai

Praėjusį penktadienį, spalio 20-ąją, Uciekos kaimo kapinaitėse buvo palaidota “Atgimimo” mokyklos vienuoliktokė 16-metė Agnė Gavelytė. 17-ąjį savo gimtadienį mergina būtų šventusi lapkričio 1-ąją. Agnės, baigusios gyvenimą savižudybe, lavoną nebaigtų statyti valymo įrenginių pastate šalia “Drobės” fabriko, Vieciūnuose, spalio 17 d. ryte atsitiktinai aptiko viena vieciūniškė.

Daugelis merginą pažinojusiųjų teigia, kad lemtingam žingsniui ji ryžosi, neatlaikiusi likimo jai skirtų smūgių – prieš metus Agnę tvirkino ir išniekino tėvas, o po jam paskelbto teismo nuosprendžio atstūmė ir motina.

“Būtų šeimos neatstumta, nepaniekinta, būtų gyvenusi, - sakė Agnės mokytoja Jūratė Kleponienė. – Juk visems aišku, kad ne iš gero gyvenimo vaikas taip pasielgė”. Šios mokytojos namuose mergina dažniausiai glausdavosi, kai savo šeimoje pasijusdavo nereikalinga. Pastaruoju metu Agnė pas J.Kleponienę nakvodavo beveik nuolat.


Druskonis klausia skaitytojų

Prieš kelias savaites švendubrėnas Mindaugas Suraučius “Teleloto” loterijoje išlošė naujutėlį automobilį “Lada-2107”. Tokia sėkmė, “nusipirkta” už kelis litus, nusišypso vienetams. Jie vadinami laimės kūdikiais.

Ar tikite, kad loterijose galima išlošti savo laimę? O galbūt jose ir jūs pagavote savo laimės paukštę?

3.jpg (16328 bytes) 4.jpg (17721 bytes) 5.jpg (17597 bytes)

Jonas BILINSKAS,
UAB “Druskininkų vandentiekis” operatorius:

- Aš niekada nelošiu jokiose loterijose. Kažkada esu bandęs laimę, tačiau taip ir nepavyko jos rasti, paslėptos tuose žaidimuose. Gyvenime nesu išlošęs nė lito. Priklausau tai žmonių kategorijai, kurie netiki, kad sėkmę galima išlošti. Tiesiog žinau, kad neišlošiu, ir neišlošiu.

Vladas JAZEPČIKAS,
įmonės “Vlajaza” savininkas:

- Niekad nelošiu loterijose ir manau, kad jos tikrai neatneša laimės. Kai kam pasiseka, tačiau kiek reikia pralošti, kad ką nors išloštum! Geriau jau pinigus investuoti kitur. Verslas juk irgi loterija, bet čia didesnė tikimybė išlošti.

Irena ŽŪKIENĖ,
UAB “Druskininkų dujos” finansininkė:

- Aš pati anksčiau irgi nepraeidavau pro loterijos bilietų pardavėją, tačiau nieko tokio ypatingo išlošti nepavyko. Yra žmonių, turinčių laimingą ranką, bet aš tokių nesutikau. Manau, kad loterijos daugeliui suteikia vilties ir apgaulės jose nėra. Tiesiog pasiseka loterijose tik nedaugeliui.


REDAKCIJOS ADRESAS: Vilniaus al. 32, 4690 Druskininkai; E-paštas: druskonis@is.lt
TELEFONAI: Redaktorius - 55116, Korespondentai - 55123, 53631. FAKSAS: 55113