Laisva vieta reklamai Druskonis
  2000 m. spalio 20 - 26 d. Nr. 43 (576)

MIESTO ŽINIOS

POLICIJOS ŽINIOS
SPORTAS
KULTŪRA
RENGINIAI
ARCHYVAI
SKELBIMAI

APIE DRUSKININKUS

TURIZMO IR INFORMACIJOS BIURASTurizmo ir
informacijos
biuras

 

 

 

 

Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11


Išloštą mašiną Mindaugas keistų į traktorių

Loterijoje išloštais žiguliais M.Suraučius nesiruošia važinėti. Juos pardavęs, švendubrėnas planuoja pirkti traktorių.
Loterijoje išloštais žiguliais M.Suraučius nesiruošia važinėti. Juos pardavęs, švendubrėnas planuoja pirkti traktorių.

Violeta KLIMAITĖ

Dviračio neišduos

Spalio 8 d. “Teleloto” žaidime švendubrėnas Mindaugas Suraučius išlošė žigulius “Lada 2107”, tačiau loterijos prizą, sako, mielai keistų į traktorių. “Kam gi man šita karvė? Šieno gi jai nepaduosi”, - juokavo vairuotojo teisių neturintis Mindaugas, paklaustas, ar jau spėjo užsirašyti į vietinį vairavimo būrelį. Laimingą ranką turintis 40 metų vyras dirba mechaniku UAB “Gamoks” statybinių medžiagų parduotuvėje Baravykų g. ir į darbą važinėja dviračiu. Prieš kelias savaites laimėjęs automobilį Mindaugas įprasto gyvenimo būdo keisti neketina. Kasdien iš namų Švendubrėje į darbą Druskininkuose 4 km jis dviračiu numina per 15 minučių.


Druskonis klausia skaitytojų

Nusprendus likviduoti Kultūros centrą, jame nuo rugsėjo pabaigos neberodomi kino filmai. Buvusiame kino teatre “Aidas” nutarta įrengti laikinąją prekyvietę. Ruošiamasi filmus rodyti “Eglės” sanatorijos salėje, tačiau ne visiems kurorto gyventojams ir poilsiautojams nukakti į atokioje vietoje įsikūrusią sanatoriją gali būti patogu.

Kaip jūs manote, ar reikalingas Druskininkams tikras kino teatras?

Valerijus VORONINAS 5.jpg (18999 bytes) 6.jpg (14901 bytes)

Mikas SURAUČIUS,
kompozitorius ir dainininkas:

- Pavadinti Kultūros centrą šventove, žinoma, per stiprus žodis. Bet pasielgčiau kaip Kristus – išvyčiau prekeivius iš šventos vietos. Manau, nors vienas pastatas, pašvęstas kultūrai, mieste privalo likti. Ir kiną kur nors privalu rodyti, tačiau reikia pasistengti, kad tai būtų daroma kokybiškai. Kino teatrai kituose miestuose atsigauna, atsigautų ir pas mus. Suprantu, kad dabar mes visi - driskiai, bet kiną rodykim, nes ir taip kurortas jau beveik pavirto kaimu…

Leonora MOCKEVIČIENĖ,
mokytoja:

- Be abejo, kino teatro reikia. Juk yra gerų, prasmingų filmų. Tačiau žinau, kad buvusio kino teatro pastatas – problematiškas, todėl gal galima filmus rodyti mažesnėje kokios nors sanatorijos salėje ar kitoje patogesnėje vietoje. Būdama Vilniuje ir turėdama laiko, aplankau kino teatrus ten.

Saulius SASNAUSKAS,
inžinierius:

- Manau, kad kino teatras mieste reikalingas, tik jis turėtų būti modernus. Tokiu atveju ir bilietai galėtų kainuoti brangiau, bet filmų vaizdo ir garso kokybė būtų geresnė. Tada ir poilsiautojų, ir jaunimo daugiau ten lankytųsi, ir kinas galėtų išsilaikyti. Taip sakau, nes Druskininkuose į kiną nevaikščiojau, tačiau nuvykęs į Vilnių mielai aplankau.


REDAKCIJOS ADRESAS: Vilniaus al. 32, 4690 Druskininkai; E-paštas: druskonis@is.lt
TELEFONAI: Redaktorius - 55116, Korespondentai - 55123, 53631. FAKSAS: 55113