Laisva vieta reklamai Druskonis
POLICIJOS ŽINIOS 2000 m. spalio 13 -19 d. Nr. 42 (575)

MIESTO ŽINIOS

PRADŽIA
SPORTAS
KULTŪRA
RENGINIAI
ARCHYVAI
SKELBIMAI

APIE DRUSKININKUS

TURIZMO IR INFORMACIJOS BIURASTurizmo ir
informacijos
biuras

 

 

 

 

Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11

| POLICIJOS ŽINIOS | Apsimetęs savanoris "prisijodinėjo" |

POLICIJOS ŽINIOS

APGAVYSTĖ

Spalio 6 d. alytiškiui R.J., gim. 1968 m., nežinomas asmuo pardavė 30 kub. m medienos, kuri, paaiškėjo, priklauso Latežerio girininkijai. Patikliajam R.J. padaryta 2990 Lt žala.

VAGYSTĖS

Spalio 8 d. “Sarvijos” turgavietėje pavogta E.P. piniginė su pinigais. Žala – 245 Lt. Spalio 9 d. iš J.S., gim. 1942 m., buto dingo jos asmens pasas, pensininkės pažymėjimas, taupomoji knygelė ir draudimo pažymėjimas. Iš Dabintos g. esančio garažo, priklausančio G.A., gim. 1960 m., dingo įvairūs daiktai. Žala – 1405 Lt. Spalio 10 d. iš namo laiptinės prapuolė R.T., gim. 1952 m., dviratis. Žala – 200 Lt. Iš Vieciūnų gyventojui D.Š., gim. 1969 m., priklausančios lentpjūvės, esančios Neravuose, džiovyklos dingo lentučių už 340 Lt.

SUKČIAVO

Spalio 10 d. paaiškėjo, kad UAB “Viersa”, registruota Vievyje, atlikdama darbus Druskininkuose, apgaulingai tvarkė buhalterinę apskaitą.

NUOBAUDOS

R.Aleksonis, gim. 1978 m., už tyčinį svetimo turto sunaikinimą nubaustas 120 Lt bauda; V.Bulovas, gim. 1967 m., už alkoholinių gėrimų vartojimą viešoje vietoje – įspėtas.

Vairavo neblaivus B.Amšiejus, gim. 1946 m. Už policijos pareigūno teisėto reikalavimo neklausymą druskininkietis Tomas Dapkūnas, gim.1979 m., nubaustas 3 paromis administracinio arešto. Už smulkų grobstymą niekur nedirbanti Zofija Mikuckienė, gim. 1953 m., nubausta 150 Lt bauda.

| Į viršų |


Apsimetęs savanoris “prisijodinėjo”

Violeta KLIMAITĖ

"Druskonis” jau rašė apie nuolatines 22 metų Grūto kaimo gyventojo Žydrūno Kašėtos “išdaigas”, jau 4-ąjį kartą pasibaigiančias teisiamųjų suolu. Teistas už plėšimą, vagystes, šį kartą vaikinas vėl sėdo už pomėgį gvelbti svetimus daiktus. Kadangi Ž.Kašėta mėgo išgerti, gyvenimas aplink jam turbūt sukosi kino filmų vaizdais.

Gegužės 10-osios rytas turėjo būti stulbinantis: Ž.Kašėta savanorio uniforma per Randamonių laukus lekia gražuoliu arkliu! Nesvarbu, kad ta uniforma gegužės 8 d. “pasiskolinta” iš pažįstamo Krašto apsaugos pajėgų savanorio buto, kad arklys paryčiais nugvelbtas iš grūtiškio kaimyno tvarto. Fantazijos Ž.Kašėtai niekada netrūko.

Atjojęs į Randamonis, “savanoris” sugalvojo kaimyno arklį parduoti. Sutiktam kaimiečiui, pasitelkęs visą savo iškalbą, Ž.Kašėta ėmė siūlyti pirkinį. Net apsiašarojo, kad būtų tikriau, jog pinigų reikia dėl rimtos priežasties. Arklio kaina nuo 400 Lt nukrito iki 350 Lt. Kaimietis ne juokais susiviliojo pigiu gyvuliu, pasikinkė ir išvažiavo vežimu bandomąjį ratą. Tačiau kaip tyčia tuo metu pasirodė policininkai ir sugadino Ž.Kašėtai visą biznį. Arklys buvo grąžintas šeimininkui, o apsimetęs “savanoris raitelis” nugabentas į areštinę.

Prie šios šypseną keliančios istorijos šį kartą prisidėjo dar kelios Ž.Kašėtos nuodėmės. Balandžio 15 d. ryte girtas vaikinas įsibrovė į vieną butą Vieciūnuose, Verpėjų g. 2, iš kurio pavogė sportinius batelius. Prieš pasijodinėjimą Randamonių laukais, gegužės 10 d. naktį, apie 3 val., girtas Ž.Kašėta, pasipuošęs savanorio uniforma, dar spėjo suvaidinti ir policijos pareigūną, tikrinantį pilstuko prekybos taškus. Vieciūnuose, Verpėjų g. 5, paskambino į vieno buto duris ir, pakišęs draugo savanorio pažymėjimą, buto šeimininkei prisistatė policininku, tikrinančiu pilstuko “taškus”. Toks prisistatymas suveikė. Žengęs pro duris, Ž.Kašėta stvėrė už moters kaklo ir, nutraukęs nuo jo auksinę grandinėlę, “dėjo į kojas”.

Nuosprendis 4-ą kartą teistam Ž.Kašėtai toks: 3 metai ir 8 mėnesiai laisvės atėmimo griežtojo režimo kalėjime, 30 MGL dydžio bauda (3750 Lt), konfiskuojant ½ turto.

| Į viršų |


REDAKCIJOS ADRESAS: Vilniaus al. 32, 4690 Druskininkai; E-paštas: druskonis@is.lt
TELEFONAI: Redaktorius - 55116, Korespondentai - 55123, 53631. FAKSAS: 55113