Laisva vieta reklamai Druskonis
  2000 m. rugsėjo 15 - 21 d. Nr. 38 (571)

MIESTO ŽINIOS

POLICIJOS ŽINIOS
SPORTAS
KULTŪRA
RENGINIAI
ARCHYVAI
SKELBIMAI

APIE DRUSKININKUS

TURIZMO IR INFORMACIJOS BIURASTurizmo ir
informacijos
biuras

 

 

 

 

Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11

Spiningautojams smagu, kai varžybose
gali parodyti, ką sugeba

Čempionato nugalėtojai su apdovanojimais – (iš kairės) Artūras Petrulionis, Rimas Ramonas, Juozukas ir Juozas Paulikai.

Čempionato nugalėtojai su apdovanojimais –
(iš kairės) Artūras Petrulionis, Rimas Ramonas, Juozukas ir Juozas Paulikai.

Rasita BOČIENĖ

Šio čempionato nelaikau labai rimtomis varžybomis, nes čia pergalę gali nulemti ir atsitiktinumas,” – sakė Kupiškio mariose rugpjūčio 26-27 d. vykusiame Lietuvos spiningavimo čempionate 1-ąją vietą laimėjusios druskininkiečių komandos vadovas Rimas Ramonas. Pasak jo, Lietuvos spiningautojų asociacijos varžybos – visai kas kita: “Ten taip atsitiktinai neišlįsi, reikia parodyti, kad visur moki žuvis gaudyti: ir sekliuose ežeruose, ir giliuose”. Druskininkiečių komanda dalyvavo jau 3-juose asociacijos varžybų etapuose ir kol kas pirmauja taškais.

 


Druskonis klausia skaitytojų

Narkomanija jaunėja. Druskininkų moksleiviai neslepia, kad norėdami ir čia, provincijoje, gali nusipirkti narkotinių priemonių. Nors konkrečių faktų apie tai teigia neturinti nei policija, nei medikai, narkomanija seniai jau nebe mitas ir mūsų mokyklose.
Ar ilgai dar kurortas bus pravardžiuojamas narkomanų sostine? Ar jūsų aplinkos žmonės susidūrė su šia XX amžiaus liga?
Daugelis kalbintų “Druskonio” skaitytojų prisipažino, kad pažįsta ne vieną narkotikų suluošintą žmogų ir žino, ką reiškia turėti narkomano likimą. Kančia, kokia gyvena narkomano artimieji, neaprašoma žodžiais.

3.jpg (22905 bytes) 4.jpg (23638 bytes) 5.jpg (16732 bytes)

Virginijus PADEGIMAS,
centro “Dainava” darbuotojas:

- Nei aš, nei mano artimieji nesusidūrėme su šia problema. Negirdėjau ir kad mano kaimynai dėl to kentėtų. Skaitau laikraščius ir girdžiu per televiziją, kad kaimuose “pjauna” aguonas, o Druskininkai vis dar vadinami narkomanų sostine. Narkomanija mūsų mieste nėra kažkoks išgalvotas stebuklas.

Leokadija KRIAUČIŪNIENĖ,
pensininkė:

- Manau, kad priežasties, kodėl vaikai vartoja narkotikus, reikia ieškoti šeimose. Tik tėvai yra atsakingi už tai, ką daro jų atžalos. Dabar vaikai gatvėmis bastosi iki vidurnakčio. Ar tėvams neįdomu, ką jie veikia? Reikia daugiau domėtis savo atžalomis.

Jadvyga ČERNIAUSKIENĖ,
pensininkė:

- Mano name negirdėt, jog kas nors tuos narkotikus vartotų. Išeinam į kiemą, pasišnekam, vis tiek ką nors žinotume. Gyvenu miesto centre, todėl matau, kaip jaunimas elgiasi vakarais. Mums, senyvo amžiaus žmonėms, jau baisoka sutemus į gatvę išeiti. O tai, kad vaikai bando narkotikus, yra auklėjimo spraga. Dėl to pirmiausiai kalti tėvai.


REDAKCIJOS ADRESAS: Vilniaus al. 32, 4690 Druskininkai; E-paštas: druskonis@is.lt
TELEFONAI: Redaktorius - 55116, Korespondentai - 55123, 53631. FAKSAS: 55113