Laisva vieta reklamai Druskonis
  2000 m. rugpjūčio 11 - 17 d. Nr. 33 (566)

MIESTO ŽINIOS

POLICIJOS ŽINIOS
SPORTAS
KULTŪRA
RENGINIAI
ARCHYVAI
SKELBIMAI

APIE DRUSKININKUS

TURIZMO IR INFORMACIJOS BIURASTurizmo ir
informacijos
biuras

 

 

 

 

Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11

Žmogžudystės akistatoje - meilė ir skiestas spiritas

Violeta KLIMAITĖ

Irena Danylienė jaunystėje buvo vadinama reto grožio mergina.
Irena Danylienė jaunystėje buvo vadinama reto grožio mergina.

Žiauriai sumušta moteris

Rugpjūčio 5 d. Gardino g. 80, bendrabučio 57-ame kambaryje, rastas 39 metų Irenos Danylienės lavonas su daugybiniais kūno sumušimais ir sužalotais lytiniais organais. 10-čiai parų įtariamuoju sulaikytas šio kambario šeimininkas 44 metų Vytautas Kupčinskas, kuris ir pranešė policijai apie kraujuose jo kambaryje gulinčią sugyventinę. Dėl tyčinio nužudymo Druskininkų m. apylinkės prokuratūroje iškelta baudžiamoji byla.

Įvykio vietoje pareigūnai pamatė ant grindų kraujo klane gulinčią moterį. I.Danylienė buvo itin žiauriai sumuša. Sulaikytas V.Kupčinskas buvo girtas, drebančiu balsu vežamas į policijos komisariatą vis kartojo, jog “nėra mano Irutės”.

Taikus meilės trikampis

Kol kas V.Kupčinskas teigia nežinąs, kas galėjo užmušti moterį, su kuria jis gyveno ir gėrė nuo šių metų vasario mėnesio.


POLICIJOS ŽINIOS

SULAIKYTA

Rugpjūčio 2 d. Raigardo PPR buvo sulaikytas automobilis Audi-100, kuris ieškomas kaip vogtas.

VAKARAI

Rugpjūčio 5 d. į PK kreipėsi 22 metų P.K., jog jį parke prie Vasaros amfiteatro sumušė nepažįstamas vaikinas.

VAGYSTĖS

Naktį iš rugpjūčio 4-osios į 5-ąją nežinomi asmenys pavogė automobilio, stovėjusio Šiltnamių gatvėje, 2 ratus. Iš mašinos, paliktos Neravų gatvėje, pavogta automagnetola ir kasetės.

AVARIJOS

Rugpjūčio 5 d. kelyje Druskininkai – Liškiava motociklas JAWA, vairuojamas 23 metų A.K., nesuvaldytas nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Vairuotojas gydomas ligoninėje, kartu su juo važiavęs keleivis, 18 metų T.Š. gydomas ambulatoriškai.

Rugpjūčio 6 d. kelyje link Grūto 32 metų K.V., vairuodamas automobilį Mazda, suko į kairę ir susidūrė su ta pačia kryptimi važiavusiu, jį lenkusiu Ford Fiesta. Įvykio metu nukentėjo Mazdos vairuotojas ir kartu važiavusi keleivė. Abu gydomi ligoninėje.

GĖRALAI

Rugpjūčio 8 d. pas Mažonių kaimo gyventoją D.B., gim. 1956 m., rastas ir paimtas aparatas naminei degtinei gaminti bei 3 l skysčio, turinčio būdingą alkoholiui kvapą.

Vieciūnų gyventoja O.Rakštienė, gim. 1927 m., nubausta 500 Lt bauda už etilo alkoholio ir jo skiedinių gaminimą ir laikymą.

 

Druskonis klausia skaitytojų

Prasidėjęs grybų sezonas vieniems yra pragyvenimo šaltinis, kitiems – malonumas. Kas jums yra grybavimas?

12.jpg (11733 bytes) 6.jpg (14913 bytes)

Marijona POTAPOVIENĖ, pensininkė:

- Esu dzūkė, todėl grybautoja - iš prigimties. Einu į mišką savo malonumui. Praėjusį savaitgalį sugrįžusiems vaikams įdėjau 3 litrus grybų, šiemet jau kokius 5 kartus buvau miške, iš karto prisigrybaudavau netgi po du krepšius, daugiausiai vokietukų, makavykų… Grybauju įvairiu laiku aplink “Raigardo” sodus, kur turiu sklypą. Vaikščioju viena ir lėtai. Nueinu patikrinti savo vietų, ar jau ten baravykai išdygo. Mėgiamiausi mano grybai – baravykai, kazlėkai… Dar nė karto grybų nepardaviau priėmimo punktuose, kadangi ir pati, ir vaikai juos labai mėgstame. Šiais laikais grybai dargi yra ir pigiai kainuojančios vaišės svečiams, ir nemokamas prasimaitinimas.

Stasė RUČINSKIENĖ, pensininkė:

- Labiausiai mėgstu žaliuokes, kurioms paruošti turiu nuosavą receptą, kurį naudoja ir mano pažįstami. Trumpai tariant, pavirtas žaliuokes troškinu kartu su atskirai paskrudintomis morkomis ir svogūnais, antaniniais obuoliais, įdedu pomidorų padažo, prieskonių. Aplinkui Druskininkus neturiu savo grybavimų nuolatinių vietų, tačiau gimtuosiuose Sklėriuose kiekvienas medis – pažįstamas. Šiais metais grybavau jau 5 kartus ir visus sėkmingai, paskutinįsyk tiesiog Papiškių pamiškės pievose radome daug paberžiukų ir raudonikių. Šiemet teko atrasti net 1 kg 200 kg sveriantį sveiką baravyką. Be abejo, patiekalai iš grybų, pavyzdžiui, salotos, kotletai, - didelė materialinė parama, nes ir pats prasimaitinsi, ir kitą pavaišinsi. Mėgstu grybauti viena, o kai miške žmogus žmogų stumia, – prarandu miško visumos pojūtį ir nieko nerandu.

Liucija ČIGINSKIENĖ, pensininkė:

- Dėl sveikatos problemų negaliu pasilenkti, todėl negrybauju. Tačiau savo malonumui grybauja ir vyras, ir sūnus, ir dukra, ir anūkai. Grybavimas jiems nėra pragyvenimo šaltinis, kadangi visi turi darbą ir į mišką gali išeiti tik kai turi laiko. Be to, jie laisvalaikį praleidžia dirbdami sode.


REDAKCIJOS ADRESAS: Vilniaus al. 32, 4690 Druskininkai; E-paštas: vija@elnet.lt
TELEFONAI: Redaktorius - 55116, Korespondentai - 55123, 53631. FAKSAS: 55113