Laisva vieta reklamai Druskonis
  2000 m. liepos 14 - 20 d. Nr. 29 (562)

MIESTO ŽINIOS

POLICIJOS ŽINIOS
SPORTAS
KULTŪRA
RENGINIAI
ARCHYVAI

APIE DRUSKININKUS

TURIZMO IR INFORMACIJOS BIURASTurizmo ir
informacijos
biuras

 

 

 

 

Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11

Kurorto šventė išjudino miestą

Indrė MISIŪNAITĖ

Daugelis švente džiaugėsi vien tuo, kad buvo daug atrakcionų vaikams.
Daugelis švente džiaugėsi vien tuo, kad buvo daug atrakcionų vaikams.

Vilniaus alėjoje kaip niekad daug žmonių. Nosį kutena šašlyko, spragintų kukurūzų ir keptos duonos kvapai. Aikštėje priešais Jaunimo užimtumo centrą stovi scena, prie kurios jau būriuojasi jaunimas. Minia šurmuliuoja ir laukia šventę pradėsiančio koncerto. Ir nors sulig pirmaisiais muzikos garsais ima lyti, susirinkusiųjų nuotaika puiki.

Taip praėjusią savaitę, liepos 5 dieną, prasidėjo kasmetinė Druskininkų kurorto šventė. Ir šiemet susilaukusi ne tik gausaus dalyvių, bet ir žiūrovų dėmesio. Šventės organizatoriai pasirūpino, kad nenuobodžiautų nei senas, nei jaunas.

Antrąją šventės dieną pradėjo tautodailės ir dailės dirbinių mugė, į kurią atvyko tautodailininkų iš įvairių Lietuvos miestų. Be jau įprastų molinių varpelių, taupyklių, lino dirbinių, buvo ir visai nematytų darbelių. Ypatingo pirkėjų dėmesio susilaukė mažytės, ant kaklo kabinamos molinės širdelės su įvairiausiais vardais. Mažosios širdelės pirkėjus traukė ne tik savo paprastumu ir naujoviškumu, bet ir išties nedidele kaina – tik 2 Lt. “Iš pradžių mes gaminome širdeles be vardų, tik vėliau nusprendėme jas “pakrikštyti”,- pasakojo širdelių “išradėjai” ir gamintojai Marija ir Sigitas Orantai iš Kauno.- Tai jau tapo šeimos verslu ir mes labai džiaugiamės, kad tai, ką mes darome, yra gražu ir kitiems”.


POLICIJOS ŽINIOS

ŠEIMŲ REIKALAI

Birželio 4 d. į ligoninės priėmimo skyrių kreipėsi Vieciūnų gyventoja V.G., gim. 1949 m. Jai šeimyninio konflikto metu ranką sulaužė sugyventinis A.P., gim. 1951 m.

Liepos 9 d. nepilnametė L.M., gim. 1984 m., policininkams pasiskundė, kad ją namuose sumušė tėvas. Apžiūrėta medikų L.M. išleista namo.

Liepos 6 d. pilietę D.K. sumušė sugyventinis E.V., gim. 1968 m.

APIPLĖŠTOS MAŠINOS

Liepos 7 d. individualios įmonės savininkas V.G. pranešė, kad iš jo įmonei priklausančio autobuso, stovėjusio nesaugomoje Gardino g. aikštelėje, pavogta automagnetola “Blaupunkt”, mikrofonas, vaistinėlė ir saulės akiniai. Į autobusą vagys pateko sugadinę durelių spyną. Žala – 390 Lt.

Tą pačią dieną į komisariatą kreipėsi ir kitos individualios įmonės savininkas A.M., iš kurio automobilio Audi 100, stovėjusio Gardino g., dingo vyriška rankinė su pasu, vairuotojo pažymėjimu, automobilio registracijos liudijimu, techninės apžiūros talonu ir 10 tūkst. litų.

NUSKRIAUDĖ

Liepos 8 d. į policiją kreipėsi L.K., gim. 1980 m., kuriai prie “Kalviškių” parduotuvės iš matymo pažįstamas jaunuolis sudavė per veidą ir išplūdo necenzūriniais žodžiais.

Liepos 9 d. pilietį G.V. “Naminuko” naktiniame klube sumušė nepažįstamas jaunuolis.

VAGYSTĖS

Liepos 7 d. nuo SP AB “Druskininkų šilumos tinklai” mazuto garo kondensato vamzdyno pavogta izoliuojanti aliuminio skarda. Žala nustatinėjama.

Liepos 8 d. “Raigardo” sodų bendrijoje J.M. pasigedo dviračio “Aist” Žala – 200 Lt.

NUOBAUDOS

Už smulkų grobimą administracine tvarka nubaustas niekur nedirbantis A.Miliauskas, gim. 1963 m.; už girto pasirodymą viešoje vietoje – “Vilniaus” sanatorijos šaltkalvis J.Kacėnas, gim. 1958 m.

 


REDAKCIJOS ADRESAS: Vilniaus al. 32, 4690 Druskininkai; E-paštas: vija@elnet.lt
TELEFONAI: Redaktorius - 55116, Korespondentai - 55123, 53631. FAKSAS: 55113