Laisva vieta reklamai Druskonis
  2000 m. birželio 23 - 29 d. Nr. 26 (559)

MIESTO ŽINIOS

POLICIJOS ŽINIOS
SPORTAS
KULTŪRA
RENGINIAI
ARCHYVAI

APIE DRUSKININKUS

TURIZMO IR INFORMACIJOS BIURASTurizmo ir
informacijos
biuras

 

 

 

 

Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11

Cololo jau nebe vienas!

Violeta KLIMAITĖ

1-kitam.jpg (207264 bytes)

Bėgo nuo gerbėjų

Gegužės 27 d. Druskininkų civilinės metrikacijos biure buvo įregistruota Vitalijaus Cololo, TV3 humoro laidos “Tegyvuoja karalius!” žvaigždės, santuoka. 25 metų druskininkietis Vitalijus su savo išrinktąja 23 metų šiauliete Inga, norėdami išvengti įkyraus gerbėjų ir smalsuolių dėmesio, oficialioms iškilmėms pasirinko mūsų kurortą. Vestuvių ceremonijoje dalyvavo tik patys artimiausi draugai. Atšventę sutuoktuves su giminėmis Druskininkuose, draugams balių jaunieji iškėlė Šiauliuose. Medaus mėnesį jaunavedžiai praleido Druskininkų ir Ignalinos paežerėse.

Susipažino juokaudami

Prieš 10 metų Vitalijus Cololo, baigęs Druskininkų 2-ąją vid.mokyklą, nutarė, jog jis gimęs mokyti jaunąją kartą. Auklėjimo meno išvažiavo semtis į Šiaulių pedagoginį institutą, tačiau pradinių klasių mokytojo diplomas kol kas guli nepanaudotas. Linksmų plaučių vaikiną prieš 3 metus pastebėjo šoumenai iš Kauno, sugalvoję daryti televizijos humoro laidą. Atrankos konkurse, padeklamavęs eilėraštį ir suvaidinęs komišką situaciją, Vitalijus sau lygių varžovų neturėjo. Humoro versle tuo metu jis nebuvo naujokas. Studijuodamas Šiaulių pedagoginiame institute, Vitalijus aktyviai dalyvavo studentų linksmųjų išradingųjų klube, buvo šio klubo kapitonas. Cololo laikais Šiaulių LIK-as tarp Lietuvos aukštųjų mokyklų klubų visada užimdavo pirmąsias vietas. Dalyvaudamas Lietuvos studentų LIK-ų konkursuose, jis įsitikino, kad iš juoko kai kas moka daryti ne tik šou, bet ir nesąžiningą pinigą. Vitalijui juokingiausia, kai studentai, pritrūkę humoro, puola jo ieškoti tarp rusiškų anekdotų internete, nors jų pateikta lietuviška versija dažnai būna juokinga tik jiems patiems. Į prisiminimus apie humoro kovą studentų konkursuose pokalbio metu aktyviai įsijungė ir Inga: Šiaulių LIK-e Vitalijus ir susipažino su savo būsima žmona.


Druskonis klausia skaitytojų

Birželio24-ąją švęsime Jonines. Ką jums reiškia ši šventė, kuriai sukurta tiek dainų ir legendų? Kaip jūs sutinkate trumpiausią metų naktį, ieškodami paslaptingojo paparčio žiedo?

Edita Radišauskaitė Danutė Bielskaja Juozas Grigas

Edita Radišauskaitė,
“Ryto” vid.mokyklos abiturientė:

- Jonines švenčiame, kaip gi kitaip. Juk mūsų mama – Janina! Šią šventę švenčiame daugiau šeimos aplinkoje, bet mamos pasveikinti ateina ir kaimynų. Iki šiol prisimenu vienas Jonines vaikystėje. Man, mažai mergaitei, fantastiškai atrodė Joninių vainikėliai su liepsnelėmis, plaukiantys Nemunu. Manau, jog labai šaunu, kad mieste organizuojama Joninių šventė. Tiesa, ji labai jau priklauso nuo oro.

Danutė Bielskaja,
“Lietuvos” sanatorijos med. sesuo:

- Mūsų šeimoje nėra nei vieno Jono. Vien tik Vladai, Petrai, todėl Joninės nėra tradicinė mūsų šeimos šventė. Gražu ir smagu, kai ši šventė organizuojama visiems druskininkiečiams. Manau, kad kurortas kartais irgi turi pasilinksminti.

Juozas Grigas,
ūkininkas iš Randamonių:

- Nepasakyčiau, kad Randamonys kažkaip ypatingai švenčia tas Jonines. Joninių dieną dažniausiai pievas pjaunam, o vakare šiek tiek užbaliavojam. Gal prie Liškiavos žmonės daugiau laužus kūrena, o mes tai kiekvienas savo šeimoj šią šventę pažymim.


REDAKCIJOS ADRESAS: Vilniaus al. 32, 4690 Druskininkai; E-paštas: vija@elnet.lt
TELEFONAI: Redaktorius - 55116, Korespondentai - 55123, 53631. FAKSAS: 55113