Laisva vieta reklamai Druskonis
GEGUŽĖ 2000 m. gegužės 19 - 25 d. Nr. 21 (554)

MIESTO ŽINIOS

POLICIJOS ŽINIOS
KURORTO PLĖTRA
SPORTAS
KULTŪRA
RENGINIAI
ARCHYVAI

APIE DRUSKININKUS

TURIZMO IR INFORMACIJOS BIURASTurizmo ir
informacijos
biuras

 

 

 

 

Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11

“Žinau, kad dangus yra mėlynas,
o saulė - geltona“

Arūnas ZURLYS

Aklasis dainininkas Deividas Mankevičius su mėgiamu žaislu - mašinyte ir Murke Murkėnaite.
Aklasis dainininkas Deividas Mankevičius su mėgiamu žaislu - mašinyte ir Murke Murkėnaite.

1995 -ųjų vasarį “Druskonis“ pasakojo apie 3-ijų metų akląjį dainininką Deividą, augantį druskininkiečių Astos ir Rimanto Mankevičių šeimoje. Tuomet jautrios klausos vaikui pranašavome muzikinę ateitį, talkinome tėvams ieškoti aklųjų mokytojo, kuris galėtų Deividą lavinti. Per tuos 5-erius metus jis išaugo iki 8-mečio, lankančio Vilniaus A.Jonyno silpnaregių ir aklųjų ugdymo centro paruošiamąją klasę. Beje, Druskininkuose Mankevičiams taip ir nepavyko susirasti aklųjų mokytoją, todėl teko apsispręsti sūnų ugdyti Vilniuje. Dėl apšvitinimo deguonimi inkubatoriuje tapusio aklu vaiko tėvų per šiuos metus taip ir nepaguodė specialistai, kad Deividas kada nors praregės, nors daugsyk konsultavo užsienio gydytojai. Tačiau “viltis miršta paskutinė“ - sakoma. Na, o Deivido muzikinė “karjera“ jau visos šalies matoma - jis tapo neseniai pasibaigusio vaikų “Dainų dainelės“ konkurso laureatu.

 


Policijos žinios

VAGYSTĖS

Gegužės 10 d. L.B., gim. 1970 m., pastebėjo, kad iš namo rūsio pavogtas jo dviratis. Žala – 250 Lt. Tą pačią dieną iš rūsio buvo pavogtas ir F.D., gim. 1946 m., dviratis “Ukraina”. Žala – 120 Lt. Gegužės 14 d. M.J., gim. 1944 m., policijai pranešė, kad gegužės 1 d. sandėliuke pasigedo moteriško dviračio “Aist”. Žala – 250 Lt.

Gegužės 10 d. Vieciūnų seniūnijos gyventojas E.A., gim. 1962 m., policijai pranešė, kad kovo viduryje iš jo garažo pasisavintas automobilis Audi 80. Žala – 2600 Lt. Įtariamasis nustatytas.

Gegužės 10 d. AB “Druskininkų statyba” atstovas policijai pranešė, kad balandžio 16 d. iš betono mazgo pavogti elektriniai magnetiniai paleidėjai, elektrovibratoriai, elektriniai paskirstymo kontakatai, elektros laidai. Žala – 802,50 Lt.

Gegužės 10 d. kreipėsi druskininkietė B.S., nes parduotuvėje iš jos krepšio pavogta piniginė su 150 Lt.


Druskonis klausia skaitytojų

Išsiplėtus Druskininkų savivaldybės riboms, 6-iems tūkst. aplinkinių kaimų ir Leipalingio gyventojų Druskininkai tapo nauju administraciniu centru, kuriame jie spręs savo socialines, buities problemas. Kaip po naujojo žemių padalijimo jaučiasi Druskininkų “naujakuriai”?

Arnas Rubikas,
Leipalingio parduotuvės savininkas:

- Laikui bėgant, prisitaikysime. Aš, kaip įmonės savininkas, buvau pripratęs prie Lazdijų administracinio personalo, žinojau, kur, kokiame kabinete rasti darbuotojus mokesčių inspekcijoje ir kitur. Visada juokauju – “valdžios keičiasi, o man belieka prie jų prisitaikyti”. Man teritorijų perskirstymas didelės įtakos neturės.

Ona Juozulynienė,
ūkininkė:

- Mes esame pripratę prie Lazdijų. Va, rinko parašus dėl pensijų, kad jas duotų Lazdijai, tai aš irgi pasirašiau. Gal ir Druskininkuose mums bus gerai, tik priprasti reikės. Jūs gi ir arčiau mūsų, tik 12 km mus skiria.

Juozas Taraskevičius,
pensininkas:

- Kaip pensininkui man tas pats, kam priklausyti – Lazdijams ar Druskininkams. Su valdžia aš juk dabar neturiu jokių reikalų. Pensininkams “vienodai šviečia”, “Sodra” vis tiek vienodai moka pensijas.


REDAKCIJOS ADRESAS: Vilniaus al. 32, 4690 Druskininkai; E-paštas: vija@elnet.lt
TELEFONAI: Redaktorius - 55116, Korespondentai - 55123, 53631. FAKSAS: 55113