Laisva vieta reklamai
SPORTAS 2000 m. balandžio 7 - 13 d. Nr. 15 (548)
ŠIAME NUMERYJE

Vyrų stalo teniso čempionato prizininkai (iš kairės): M.Marčiukaitis, V.Bižys ir G.Grigas.

Kovo 26-ąją dieną Klaipėdoje vykusiame respublikos rankų lenkimo čempionate dalyvavo 17 komandų. Druskininkams atstovavo vienintelis 48 metų Vidas Mikelionis, 100-105 kg kategorijoje laimėjęs 5-ąją vietą. Rankų lenkikas itin dėkingas UAB “Geidena“ direktoriui Rimantui Žūkui, kuris pats V.Mikelioniui pasiūlė savo pagalbą dalyvauti čempionate, parėmė jį lėšomis. Dabar ponas Vidas ruošiasi Žemaitijos taurės rankų lenkimo varžyboms, kurios įvyks balandžio 13 d. Tauragėje.

Sėkmingai pusfinalinėse “Veržliojo kamuolio“ rankinio varžybose startavo Sporto mokyklos trenerio A.Arbačiausko jaunieji ugdytiniai. Jie įveikė 21:17 Jurbarko bendraamžius, 23:20 - klaipėdiečius, 16:11 - stiprią Tauragės komandą. Gegužės 12-14 dienomis mūsų jaunieji rankininkai žais finalinėje geriausių šalies komandų ketveriukėje. Ypač pasižymėjo mūsiškiai: R.Nanartonis, R.Kirvelevičius, V.Trainavičius, J.Margelis, E.Augus, V.Volungevičius, I.Kisielius.

Sėkmingai 2-ąjį finalinį “Karūnos“ krepšinio čempionato etapą įveikė ir pateko tarp stipriausiųjų Lietuvos komandų abi Druskininkų sporto mokyklos komandos, treniruojamos Sigito Šimkūno. “B“ grupėje (gim. 1986 m.) rungtyniavę druskininkiečiai, gal net patys tuo netikėdami, namuose nugalėjo labai pajėgias Kėdainių ir Jonavos sporto mokyklų komandas 78:62 ir 61:47. Nors išvykose pralaimėta atitinkamai 39:73 ir 72:82, tačiau su kėdainiečiais patekta tarp stipriausiųjų, kur varžovais bus Klaipėdos ir A.Sabonio KM-2 komandos. Rezultatyviausiai tarp druskininkiečių šio etapo varžybose rungtyniavo M.Šikšnys ir P.Janulevičius.

“C“ grupėje (gim.1987 m.) druskininkiečiai 2 kartus išvykoje ir namuose nugalėjo Kauno sporto mokyklos auklėtinius atitinkamai 72:36 ir 60:48 bei pasidalijo po pergalę su A.Sabonio KM-2 žaidėjais: namuose varžovai įveikti 59:56, o išvykoje pralaimėta 75:78. Kartu su šiame pogrupyje dar rungtyniavusia Š.Marčiulionio KM-2 komanda mūsų miesto jaunieji krepšininkai pateko į 3-ąjį finalinį etapą, kur jų varžovai bus Š.Marčiulionio KM-1 ir Biržų atstovai. Daugiausia iš druskininkiečių prie pergalių prisidėjo M.Kibildis, M.Kukauskas, A.Šimkūnas, R.Nedzinskas ir D.Derenčius. Abi komandos, patekusios į 3-ąjį varžybų etapą, kaip prizus jau užsitikrino po 2 trumpos sportinės aprangos poras. Žinant, koks aukštas Lietuvos krepšininkų meistriškumas ir kiek daug komandų dalyvauja šiose “Karūnos“ organizuojamose varžybose, tai labai svarus mūsų miesto ateities - jaunųjų krepšininkų ir jų trenerio pasiekimas.

Vilniuje, Š.Marčiulionio krepšinio mokykloje, vykusiame tradiciniame mažojo krepšinio 3x3 turnyre dalyvavo apie 300 komandų, iš jų 11 druskininkiečių. Geriausiai pasirodė mūsiškė “Hesona 2“, užėmusi 1-ąją vietą. Joje žaidė S.Šimkūnas, A.Jakimavičius, A.Rozenbergas. Kitos mūsų komandos prizinių vietų nelaimėjo.

* Pasibaigė miesto vyrų stalo teniso čempionatas. Laimėjęs visus susitikimus, 1-ąją vietą užėmė 4-osios vid. mokyklos kūno kultūros mokytojas G.Grigas, 2-asis - V.Bižys, o 3-iajai vietai išaiškinti prireikė papildomo susitikimo tarp M.Marčiukaičio ir R.Miškinio. Po atkaklios kovos nugalėjo M.Marčiukaitis.

Dėl miesto rankinio čempionato vyrų rankinio komandų vadovai kviečiami atvykti į Sporto skyrių balandžio 14 d. 16 val.

Pasibaigė lauko teniso vyrų dvejetų miesto čempionatas. 1-ąją vietą iškovojo G.Valiukėnas su sūnumi Tadu. 2-ąją vietą užėmė K.Krušas ir R.Domarkas, 3-ąją - J.Matulevičius ir S.Kavaliauskas. Sporto skyrius dėkoja šių varžybų vyr. teisėjui Sigitui Vaikšnorui už gerą varžybų organizavimą.

REDAKCIJOS ADRESAS: Vilniaus al. 32, 4690 Druskininkai; E-paštas: vija@elnet.lt
TELEFONAI: Redaktorius - 55116, Korespondentai - 55123, 53631. FAKSAS: 55113