SPORTAS 2000 m. vasario 4 - 10 d. Nr. 6 (539)

ŠIĄ SAVAITĘ

ŽIV nešiotojas savo ligą laiko atpildu

“Tikiuosi korektiškų policijos ir miesto žmonių santykių”

Vaikų pagalbos šauksmai, galintys tragiškai baigtis

Slidinėjimo varžybų veteranų grupės nugalėtojai (iš kairės į dešinę): J.Jazepčikas (2-oji vieta), P.Kavaliauskas (3 v.), alytiškis K.Kviecinskas (1 v.).

Sausio 29 d. Druskininkų “Šilumos tinklų“ rankinio komanda, žaidžianti Lietuvos 1-os lygos vyrų rankinio čempionate, išvykoje nugalėjo 36:35 Utenos KKSC. Sausio 30 d. namuose mūsų rankininkai įveikė 39:26 Kauno “Lūšies-Akademiko 2“ komandą. Abejose rungtynėse puikiai žaidė “Šilumos tinklų“ vartininkas Nerijus Žadeika.

Kitas rungtynes druskininkiečiai rankininkai žais vasario 5 d., šeštadienį, 16 val. “Atgimimo“ vid. mokyklos sporto salėje. Jie susitiks su stipria Alytaus “Vairos“ komanda, kuri praėjusiais metais dalyvavo šalies aukščiausioje lygoje. “Šilumos tinklai“ tikisi vietinių sirgalių

energingo palaikymo.

Sausio 30-ąją šalia Druskonio ežero vyko atviras Druskininkų miesto slidinėjimo čempionatas, kuriame dalyvavo daug visos Alytaus apskrities slidininkų. Miesto čempionu 3

Miesto slidinėjimo atvirame čempionate startavo daug sportininkų.

km trasoje tapo Druskininkų kūno kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Jazepčikas, 2-as finišavo taip pat mūsiškis Petras Kavaliauskas, 3-ias - Povilas Kibildis. J.Jazepčikas apgailestavo, jog čempionate nedalyvavo miesto jaunimas.

Estafetėje 3x1,5 km nugalėjo Alytaus sporto mokyklos komanda.

Futbolo mėgėjų dėmesiui! Komandų, norinčių dalyvauti miesto žiemos čempionate, atstovai kviečiami susirinkti vasario 9 d. 16 val. Kūno kultūros ir sporto skyriuje, Vytauto g.23, tel. pasiteirauti 51979.

Pasibaigė miesto krepšinio pirmenybių 2-osios lygos varžybos. Galutinė komandų rikiuotė atrodo taip:

1. “Jaldeta“, 2. “SPB“, 3. “Amerikos lietuviai“, 4. “Ateitis 1“.

Vasario 11 d. 18 val. “Atgimimo“ vid. mokyklos salėje prasidės 2-asis LK (B) L etapas. Druskininkų “Tobis“ susitinka su Pakruojo “Meresta“.