Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. spalio 11 - 17 d. Nr. 41 (522)

| Miesto žinios | Policijos žinios | Kurorto plėtra | Pirmas puslapis | Kultūra | Renginiai | E-paštas |

SPORTAS

Vidas Mikelionis - trečias pasaulyje!

Arūnas ZURLYS

Pasaulio rankų lenkimo čempionato prizininkas V.Mikelionis savo mažyliu pirštu per minutę 32 kg svarstį pakelia 30 kartų.

Paremtas savivaldybės lėšomis Vidas Mikelionis Lietuvos rinktinės sudėtyje rugsėjo 27-spalio 3 dienomis dalyvavo Pasaulio rankų lenkimo čempionate Vladikaukaze, Šiaurės Osetijoje. Šeimininkai teigė, kad komandų iš 27 šalių nariams vien už atvykimą į neramų regioną dera įteikti medalius.

Iš tiesų sportininkus nuolatos saugojo ginkluoti osetinai. Čempionatui didelį dėmesį skyrė Rusijos masinės informacijos priemonės, Šiaurės Osetijos prezidentas. Lietuviai buvo svetingai sutikti kalnų sodyboje, aplankė vienintelę pasaulyje skulptūrą, kurioje pavaizduoti rankas lenkiantys senelis ir anūkas. Negausi Lietuvos rinktinė iš 6-ių sportininkų, kai kitose buvo apie 50 sportininkų, pasirodė puikiai, užimdama iš 27 komandų bendrą komandinę 8-ąją vietą. Lietuvės moterys užėmė pasaulyje 3-ąją vietą, Lietuvos rankų lenkimo federacijos prezidentas K. Archipovas savo svorio kategorijoje 75 kg iškovojo aukso medalį, o mūsiškis V.Mikelionis svorio kategorijoje nuo 100 iki 110 kg dešine ir kaire rankomis laimėjo pasaulio čempionato bronzos medalį. Aukso medalį laimėjo amerikietis, sidabrą - rusas. Tokį savo pasiekimą ponas Vidas aiškina ne tik jėga, bet pirmiausia geromis rankų lenkimo gudrybių pamokomis treniruočių stovykloje Klaipėdoje, kur prieš pasaulio čempionatą pabuvojo. Čempionato atidarymo ceremonijoje V.Mikelionis nešė lentelę su Lietuvos užrašu, o ant prizininkų pakylos rankose laikė mūsų trispalvę.

Apie Vidą Mikelionį ir jo pasiekimus jėgos sporto įvairiose varžybose išsamiau skaitykite kitame “Druskonio“ numeryje.

| Į viršų |

SPORTAS

Besiruošdama Lietuvos krepšinio B lygos čempionato kovoms, Druskininkų “Tobio“ komanda išvykoje 91:75 įveikė Lietuvos krepšinio A lygoje žaidžiantį Prienų “Gėlupį“.

Lietuvos krepšinio B lygos naują 1999-2000 m. sezoną Druskininkų “Tobis“ pradės spalio 15 d., penktadienį, 18 val. “Atgimimo“ vid. mokyklos sporto salėje, kur susitiks su Kretingos komanda. Kviečiami sirgaliai.

Spalio 2 d. Kauno sporto halėje vyko pramoginių šokių tarptautinės varžybos “Rudens taurė 99“. Druskininkų “Rock-rock“ pora Justas Radzevičius ir Simona Žėkaitė standartinių šokių grupėje iškovojo 5-ąją vietą.