Druskininku kurorto savaitrastis
Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. spalio 11 - 17 d. Nr. 41 (522)

| Miesto žinios | Policijos žinios | Kurorto plėtra | Sportas | Kultūra | Renginiai | E-paštas | Archyvai |

Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11


Gyvūnų ir žmonių susigyvenimas

Arūnas ZURLYS
Roberto KISIELIAUS ir Arūno ZURLIO nuotraukos

Spalio 3-ąją, Tarptautinę gamtininkų dieną, Druskininkų bažnyčios klebonas Vytautas Rudis surengė naminių gyvūnėlių šventę “Aš ir mano augintinis“, skirtą jautruoliui gyvūnams šv.Pranciškui. Palaimindamas prie parapijos namų gausiai su savo augintiniais susirinkusius druskininkiečius, jis priminė, kad Biblijoje gyvūnėlio vardas paminėtas pirmiau nei žmogaus. Visi sukalbėjo “Tėve, mūsų“, dėkodami Dievui už ištikimus draugus. Į šventę įvairiausių veislių šunis, kates, vėžlius, triušius, žiurkes ir žiurkėnus atlydėjo dažnusyk visi šeimos nariai.

 Parapijos namų vaikų klubo “Šaunuoliai“ nariai, klebonas Vytautas Rudis ir senbernarė Aura.
Parapijos namų vaikų klubo “Šaunuoliai“ nariai, klebonas Vytautas Rudis ir senbernarė Aura. Vokiečių aviganę Astę į šventę atlydėjo visa Matulevičių šeima. Ponios Marijos Lisovskajos Ščecikas nerimavo ir fotografuodamasis. Broliams Kazimierui ir Vytukui jų žiurkė Pedro intelektualiausio gyvūno konkurse laimėjo knygelę apie gyvūnus.

Bene labiausiai vieni kitais domėjosi gyvūnai. Veterinarijos gydytoja Dalia Jakšaitienė atsakinėjo į rūpestingų savininkų klausimus. Daugiausiai norinčiųjų buvo įsiamžinti ir laimėti konkurse “Fotogeniškiausia pora: šeimininkas ir jo augintinis“. Rėmėjai iš “Fuji Film“, nufotografavę ir peržiūrėję daugybę puikių nuotraukų, laimėtojais pripažino Viktoriją su pudeliu Tapiu, kurį išvydę žiūrovai klausinėjo, kokioje kirpykloje taip puošniai apkirptas.

Visokiausių istorijų pripasakojo konkurso “Įdomiausia istorija, nutikusi mano augintiniui“ dalyviai. Apie tai, kaip supykęs vežlys nevalgė, kaip iš narvo pabėgęs žiurkėnas bate apsistojo, kaip tame pačiame bute gyvendami kačiukas ir žiurkėnas vienas su kitu pykstasi, kaip Druskininkų katytė tapo klaipėdietės gentainės pusyte. Šio konkurso nugalėtoja tapo ketvirtokė Gintarė, atsinešusi į šventę pintinę su kate ir 5-iais kačiukais. Jai AB “Minolga“ įteikė “Kinderių“ komplektą. “Intelektualiausio“ gyvūno konkurso dalyviai ne itin klausė savo šeimininkų, dažniau dėmesį į kolegas, o ne į iškeltą saldainį nukreipdami. “Vagos“ knygyno direktorė knygas įteikė keliems gyvūnų savininkams. Klebono sanbernarės Auros, protarpiais oriai suamsėdavusios, prizas atiteko 5-mečiui Benui, nupiešusiam “Šunų susirinkimą“ ir nugalėjusiam piešinių ant asfalto konkurse. Parapijos vaikų klubas “Šaunuoliai“ verčiausiu prizo pripažino antroko Modesto suvenyrą iš plastilino, kurio kaina aukcione nuo 50 ct šoktelėjo iki 10 zlotų.

Kai draugauja vaikai, bičiuliaujasi ir jų šunys. Ketvirtokės Gintarės katė puikiai pasirodė ir intelektualiausio, ir įdomiausios istorijos, nutikusios gyvūnui, konkursuose. Viktorija su savo pudeliuku Tapiu tapo fotogeniškiausiais.
Ponia Jatkevičienė dalyvavo fotokonkurse su simpatiška bulterjere Otava. Editos ir Audriaus šuniukas Timukas (kairėje) išaugino ne tik katiną Kasparą (dešinėje), bet ir daugiau katinų, juos saugodamas nuo kitų šunų, ausis išlaižydamas. Kai draugauja vaikai, bičiuliaujasi ir jų šunys. Ketvirtokės Gintarės katė puikiai pasirodė ir intelektualiausio, ir įdomiausios istorijos, nutikusios gyvūnui, konkursuose. Viktorija su savo pudeliuku Tapiu tapo fotogeniškiausiais.

| Į viršų |