Druskininku kurorto savaitrastis
Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. rugpjūčio 9 - 15 d. Nr. 32 (513)

| Miesto žinios | Policijos žinios | Kurorto plėtra | Sportas | Kultūra | Renginiai | E-paštas | Archyvai |

Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11


Rusijoje specialiai druskininkiečiui pagaminta degtinė
“Vodka Valdis”

Violeta KLIMAITĖ

Kolekcin? degtin? “Valdis” - asmenin? dovana druskininkie?iui.
Kolekcinė degtinė “Valdis” - asmeninė dovana druskininkiečiui.
Kolekcin? degtin? “Valdis” - asmenin? dovana druskininkie?iui.
Kolekcinė degtinė “Valdis” - asmeninė dovana druskininkiečiui.

Neįprasta poilsiautojos dovana

“Lietuvos” sanatorijos baseino registratorius - gelbėtojas Valdas Dabravolskas prieš savaitę gavo neįprastą dovaną - jo vardu pavadintą degtinės butelį “Vodka Valdis”. Valdo sportiniai pasiekimai (Lietuvoje jis gerai žinomas ilgų distancijų bėgikas, yra Lietuvos duatlono čempionas) originaliai reklamai neturėjo jokios įtakos. Rusiškos degtinės butelį “Vodka Valdis” su etiketėje įspausta paties Valdo Dabravolsko nuotrauka iš Sankt Peterburgo atvežė žavi Druskininkų poilsiautoja, trylikametė Kristina Borodina. Ją, su močiute pernai poilsiavusią “Lietuvos” sanatorijoje, Valdas išmokė plaukti sanatorijos baseine.

Padėka už plaukimo pamokas

Mergaitė taip susižavėjo mokytojo geraširdiškumu, kad šįmet ruošdamasi vėl atostogauti mūsų kurorte, nutarė savo mokytojui dovanų atvežti neįprastą suvenyrą.

Kristinos šeimos firma užsiima ekskliuzyviniais alkoholiniais gėrimais, todėl dukters įgeidis Kristinos tėvui nebuvo itin sudėtinga užduotis. Mergaitė jau pernai, tik išvažiavusi iš Druskininkų, sugalvojo, kokia dovana nutebins savo plaukimo mokytoją. “Kai Valdas mane išmokė plaukti, iš karto nutariau jam padovanoti kokį nors siurprizą ir laukiau kitos vasaros, kada čia galėsiu atvažiuoti ir įteikti tokią dovaną”, - šypsojosi Kristina. Valdo degtinės etiketei ji panaudojo nuotrauką, kurioje su savo plaukimo mokytoju įsiamžino atostogų metu “Lietuvos” sanatorijos baseine.

Kristina turi savo šampaną

Nors firma ir jos prekybinis ženklas pavadintas Kristinos vardu “Kristina Borodina ir Co”, kol kas trylikametei mergaitei, vienturtei dukrai, šeimos biznio reikalai mažai rūpi. Paklausta apie degtinės rūšis ir kolekcinės degtinės gamybos sąlygas, mergaitė tik trūkteli pečiais ir žaviai nusišypso. Kristina “Druskoniui” tepasakė, kad jos tėtis taip pat turi “asmeninę” degtinę dideliam butely su ąsele “Vodka Borodin”, mamos vardas puikuojasi kolekcinio raudono vyno “Viktorija” etiketėje, o jos pačios nuotrauka papuoštas vaikiškas žemuogių šampano butelys. Šį šampano butelį ji planuoja iššauti savo 14-ojo gimtadienio proga.

Unikalaus skonio degtinė

“Vodka Valdis” yra specialiai mano mokytojui padaryta kolekcinė degtinė”, - “Druskoniui” sakė Kristina, tokia dovana nustebinusi ne tik Valdą, bet ir jo pažįstamus. Paklausta, ar ji tokiais siurprizais apdovanoja ir kitus savo mylimus mokytojus, Kristina atsakė, kad Valdas yra pirmasis, kuriam jos prašymu buvo padaryta kolekcinė degtinė su jo nuotrauka. Mergaitė savo plaukimo mokytoją vadina “Valdis”, todėl degtinė pavadinta būtent tokiu vardu.

“Tai - nauja ekskliuzyvinė degtinė, išsiskirianti ypatingai subtiliu skoniu, - rašoma “Vodka Valdis” butelio etiketėje. - Unikali gamybos technologija, naudojant šaltinių vandenį ir švariausią spiritą, pagamintą iš aukščiausios rūšies kviečių, suteikia unikalų skonį. Naudojimas: 50 lašų atšaldyto šio dieviško gėrimo vienam kilogramui svorio (vienkartinė dozė). Efektas: suteikia blizgesį akims, paspartina širdies plakimą, teigiamai veikia širdies ritmo sistemą, sužadina ir maloniai apsvaigina”.

“Druskoniui” Valdas Dabravolskas sakė, kad šios dovanos kol kas tikrai neragaus. “Vodka Valdis” butelį savininkas ketina atidaryti po kelių metų, savo 40-mečio proga.

| Į viršų |