Bankas HermisBankas SnorasMikro Visata; Omnitel

Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. birželio 28 - liepos 4 d. Nr. 26 (507)
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

Verslininkė daug laiko skiria tapybai

Nijolė PASERBSKIENĖ

Parodos atidarymas. Iš kairės: Alytaus viešosios bibliotekos direktorė G.Bulgakovienė ir parodos autorė J.Buzūnaitė-Žukaitienė.

Gegužės mėnesį Alytaus bibliotekininkės “atrado“ tapytoją Janiną Buzūnaitę-Žukaitienę ir jos kūrybą pristatė “Baltos varnos“ salone. Birželio 17 d. dvi alytiškės parodos atidarytos ir mūsų mieste: viešojoje bibliotekoje eksponuojami 22 kūriniai, “Vilniaus“ sanatorijos “Vaistinėje sielai“ - 12.

Atidarymo metu apie netipišką pažintį su autore pasakojo Alytaus viešosios bibliotekos direktorė Giedrė Bulgakovienė. Ji pažymėjo, kad ponia Janina, aktyvi literatė, tapyti pradėjo vos prieš 4 mėnesius, ištarusi “Aš galiu“. Tai buvo siurprizas net gerai ją pažįstantiems draugams. Dailės mylėtojus p. Janina nustebino ir sužavėjo fantazija, ekspresija, energija ir veržlumu. Autorė daro tai, kas jai patinka, ji moka save išreikšti, todėl gaivališka p. Janinos kūryba alytiškiai labai domėjosi.

J.Buzūnaitė-Žukaitienė sako, kad dirba labai greitai. Ją vilioja ryškios spalvos ir laisvės neribojantys abstraktūs siužetai. Autorė vis daugiau laiko skiria tapybai, nors neseniai pradėjo savo verslą.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.