Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. birželio 7 - 13 d. Nr. 23 (504)
Kultura
Renginiai
Archyvai

SPORTAS

4-osios vidurinės mokyklos kūno kultūros mokytoją A.Draginą, giros  kilnojimo varžybose laimėjusį 3-ąją vietą, sveikina Alytaus apskrities viršininko pavaduotojas P.Jacunskas.
4-osios vidurinės mokyklos kūno kultūros mokytoją A.Draginą, giros kilnojimo varžybose laimėjusį 3-ąją vietą, sveikina Alytaus apskrities viršininko pavaduotojas P.Jacunskas.

Tarptautinėse krepšinio varžybose tarp susigiminiavusių miestų - Voorschoteno (Olandija) ir Druskininkų - komandų visas pergales šventė mūsiškiai. 15-16 amžiaus grupėje mūsų miestui atstovavo “Ateities” klubas (treneris - A.Gedminas), nugalėjęs olandų “Blitz” rezultatu 95:74. 17-18 metų amžiaus grupėje “Ateities” klubo komanda nugalėjo to paties amžiaus “Blitz” komandą 102:57, o kurorto suaugusiųjų komanda (treneris - S.Šimkūnas) laimėjo prieš olandus 93:66.

Gegužės 29-ąją, šeštadienį, į miesto sporto šventę prie 4-osios vidurinės mokyklos susirinko gausus sporto mylėtojų būrys, svečiai iš Olandijos. Vien tik krepšinio varžybose 7-iose amžiaus grupėse dalyvavo daugiau nei 100 komandų. Tarp krepšininkų iki 12-os metų amžiaus 1-ąją vietą iškovojo “Druskininkai-87” komanda, 12-15 metų amžiaus grupėje pajėgiausi buvo svečiai iš Varėnos, 15-18 metų amžiaus grupėje laimėjo “Meškinų” komanda, 18-25 metų amžiaus grupėje nugalėjo komanda “Virš lanko”, 25-40 metų amžiaus grupėje 1-ąją vietą laimėjo “Hesonos” komanda, daugiau nei 40 metų amžiaus grupėje pajėgiausia buvo “Antano” komanda. Tarp moterų nugalėtoja tapo “Hesonos” komanda.

Vyrų tinklinio varžybose dalyvavo 13 komandų. Nugalėjo Lazdijų 1-oji komanda, Druskininkų 4-osios vidurinės mokyklos mokytojų komanda liko 2-oji. Moterų tinklinio varžybose dalyvavo 6 komandos. 1-oji vieta atiteko Lazdijų “Liepaitėms”. Tarp berniukų 1-ąją vietą laimėjo 2-osios vidurinės mokyklos komanda.

Pasagos mėtymo rungtyje tarp komandų 1-oji vieta atiteko Druskininkų klubui. Asmeninėse varžybose nugalėjo G.Šalaševičius, 2-asis buvo T.Tchužnickas, 3-asis - V.Kazlauskas. Tarp moterų geriausiai sekėsi D.Šalaševičienei, 2-oji buvo A.Kažemečenko, 3-oji - E.Šalaševičiūtė.

Futbolo varžybose dalyvavo 7 komandos. 1-ąją vietą iškovojo “Reidas”, 2-ąją - “Virintojai”.

Skraidančių lėkščių rungtyje nugalėjo E.Garbus, A.Leikauskas ir M.Kazakevičius, tarp moterų - R.Rinkevičienė, V.Mickevičienė ir R.Kacėnaitė, tarp žmonių su negalia - V.Marcinonis ir V.Sarapinavičius.

Bato mėtymo varžybose geriausiai sekėsi Lazickui ir S.Sokolovui, tarp moterų - D.Jurkonytei ir S.Bankietienei. Rankų lenkimo rungtyje jau trečius metus iš eilės nenugalimas buvo M.Indrošius. Tarp giros kilnotojų pirmavo Morkinas ir Šleinotas. Šaškių varžybose nugalėjo A.Petrauskas, 2-oji vieta teko D.Tamulevičiui, tarp moterų laimėjo T.Tarasenko, 2-oji vieta skirta K.Kraftaitei. Tarp moterų su negalia puikiai pasirodė E.Ivoškienė. Vaikų kamuoliuko mėtymo varžybose 1-ąją vietą užėmė T.Visockas, 2-ąją - V.Dimša.

Į miesto sporto šventę įsiliejo SKAT Druskininkų kuopos savanorių pasirodymas. Lietuvos atsispaudimų rekordininkas R.Žukauskas viena ranka atliko 50 atsispaudimų. Visų nuostabai puikiai pasirodė “Lietuvos” sanatorijos darbuotojas, žinomas mieste slidininkas, bėgikas, trijų vaikų tėvas V.Dabravolskas. Jis, palaikomas gausių žiūrovų plojimų, taip pat viena ranka atsispaudė 50 kartų.

Sporto skyrius dėkoja 4-osios vidurinės mokyklos administracijai, varžybų vyr. teisėjui S.Šimkūnui, teisėjams J.Matulevičiui, R.Zautrai, E.Sukanekui, J.Šimoniui, V.Dabravolskui, P.Kavaliauskui, K.Aukštuoliui, R.Tchužnickui, J.Čiginskui, J.Gončiui ir, žinoma, visiems krepšinio varžybų teisėjams.