Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. birželio 7 - 13 d. Nr. 23 (504)
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

Neįvykusio gaisro kaltininkė metus praleis už grotų

Rasita BOČIENĖ

Apie Natalijos Žarovos, dėl skolų praradusios butą, dviejų mažamečių vaikų benames klajones “Druskonis” rašė praėjusiais metais. Dabar abu vaikai dienas leidžia Valkininkų globos namuose. O jau du kartus teista N.Žarova, niekur nedirbanti ir neturinti nuolatinės gyvenamosios vietos, gegužės 20 d. Druskininkų apylinkės teismo nuteista vieneriems metams laisvės atėmimo.

Vasario 24 d. N.Žarova su savo sugyventiniu V.Kupčinsku, P.Pečiukevičiumi ir G.V.Kancevičiumi Gardino g. 58-ojo bendrabučio 45-ajame kambaryje, kur tuo metu laikinai glaudėsi, gėrė “citrončiką”, t.y. odekoloną “Citron”. Kompanija išgėrė 3 buteliukus po 200 gramų odekolono ir užmigo. Prabudę sugyventiniai susipyko. N.Žarova nutarė padegti sugyventinio motinos A.Kupčinskaitės, su kuria jau 15 metų nesutarė, namą. Mat A.Kupčinskaitė buvo apkaltinusi sūnaus sugyventinę, kad ši pavogusi iš jos namų 10 antklodžių ir 6 pagalves, taip pat kad prieš porą metų buvo grasinusi padegsianti jos namą.

N.Žarova kieme prie šiukšlių konteinerio susirado plastmasinį 1,250 litro talpos butelį, nuėjo į degalinę ir paprašė operatoriaus įpilti jai litrą benzino, neva turistinei viryklėlei. Sumokėjusi 1,8 lito, nešina benzinu, N.Žarova nukeliavo prie A.Kupčinskaitės namo P.Cvirkos g. 28. Pasiryžimas deginti dar nebuvo atvėsęs, tad apšlakstė verandos sieną atsineštu benzinu ir uždegusi degtuką numetė. Buvo apie 21 val. vakaro, namo šeimininkė miegojo ir nieko negirdėjo. Padegtoji veranda ėmė rusenti, tačiau smarkiau neįsiliepsnojo, nes pūtė vėjas ir snigo. N.Žarova jau buvo benueinanti, tačiau, matyt, išsigando ir rusenančią ugnį apmėtė sniegu. Užgesinusi verandą, moteriškė iškart nuėjo į policiją prisipažinti, ką ketinusi padaryti.

Teismas skyrė N.Žarovai metus laisvės atėmimo, kuriuos ji turės praleisti bendrojo režimo pataisos darbų kolonijoje. Moteris buvo suimta teismo salėje.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.