Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. birželio 7 - 13 d. Nr. 23 (504)
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

“Dainava” šventė gimtadienį

Vila “Mauritanika” jau sudeginta.
Vila “Mauritanika” jau sudeginta.

Gegužės 28-ąją į Maironio gatvę atėjo šventė - centras “Dainava” iškilmingai pasitiko savo gimtadienį. Kaip ir dera, sugužėjo daug svečių - Valdymo reformų ir savivaldybių reikalų ministerijos atstovai, miesto vadovai, kolegos iš kitų kurorto sanatorijų, “Dainavai” tiekiančių savo produkciją firmų atstovai, muzikantai, dailininkai ir kiti centrui prijaučiantys.

Jei pernai gimtadienio proga
“Dainava” iškilmingai atidarė
savo šviečiantį fontaną, tai šiemet po sveikinimo kalbų ir jubiliejinio medelio laistymo susirinkusieji buvo pakviesti į Amfiteatro atidarymą. Šį skambiai pavadintą statinį suprojektavo šveicaras architektas P.L.Babel. Pasak centro direktoriaus Z.Streikaus, tokie statiniai yra amžini ir nedegantys, priešingai nei dailininko A.Mosiejaus prieš tai teatrališkai sudegintas “medinis rūmas”. Kadangi Amfiteatras bus skirtas žaidimams, svečiai buvo pakviesti pirmieji juos išbandyti.

Z.Streikus turi nuosavą “demokratijos tribūną”.
Z.Streikus turi nuosavą “demokratijos tribūną”.

Atvykusieji firmų vadovai mėtė kamuolį į krepšį. Taiklumą, strėliukes į taikinį mėtydami, bandė Z.Streikus ir Valdymo reformų ir savivaldybių reikalų ministerijos viceministras V.Katkevičius. Pasagą svaidydami susirungė miesto meras A.Maknys ir sanatorijų sąjungos prezidentas J.Valskys. Žaisti šaškėmis nepanoro niekas, mat jos didelės ir sunkios, o štai badmintoną pamušti bandė daugelis. Kiti sėdo pozuoti kauniečiams dailininkams V.Laukiui, M.Ostrauskui ir G.Pankevičiui.

Taip pasimankštinus, kojos pačios nešė į salę, kur vyko skanius dalykus gaminančių ir jais centrą “Dainava” aprūpinančių firmų gaminių prezentacija. Galima buvo apžiūrėti, pauostyti, pačiupinėti ir paragauti. Šventės įkarštyje “Dainava” gavo dovaną - ministerijos atstovas įteikė raktelius nuo mikroautobusiuko. Gal todėl centro darbuotojai šokdami mikliausiai kojas raitė, eikliausiai ratelius vedė, gerklingiausiai “Širdele mano...” dainavo?

“Druskonio” inf.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.