Bankas HermisBankas SnorasMikro Visata; Omnitel

Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. vasario 8 - 14 d. Nr. 6 (487)
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

Vėl skelbiamas fotokonkursas “Mano Druskininkai“

Šiam konkursui kiekvienas dalyvis pateikia ne daugiau kaip 5 nuotraukas - spalvotas ir nespalvotas, kurių formatas ne mažesnis kaip 15x20 cm.

Nuotraukos pateikiamos užklijuotame voke, ant kurio užrašomas kodas ir slapyvardis. Kitame užklijuotame voke, ant kurio užrašytas analogiškas kodas ir slapyvardis, turi būti informacija apie dalyvio vardą, pavardę, adresą, telefoną. Tai privalu pateikti centro “Dainava“ administracijai (Maironio g. 12) iki šių metų lapkričio 2 d. 16 val. Vienas autorius fotokonkursui tegali pateikti vieną savo nuotraukų kolekciją tik vienu slapyvardžiu.

Pagrindinis fotonuotraukų vertinimo kriterijus - jų meniškumas. Fotokonkurso nuotraukos bus pateiktos vertinti profesionaliems Lietuvos fotomenininkams. Į finalą jie atrinks 10 geriausių nuotraukų, kurių autoriai bus apdovanoti piniginėmis premijomis ir prizais. Tikimasi, kad šiemet premijos bus solidesnės, ir prizų bus gausiau.

Premijuotos nuotraukos negrąžinamos. Prizines vietas užėmusių autorių nuotraukos bus eksponuojamos centro “Dainava“ patalpose.

Gruodžio mėnesio pradžioje įvyks renginys visai miesto visuomenei, kuriame bus apibendrinti fotokonkurso rezultatai, apdovanoti nugalėtojai, išrinkta publikos nuotrauka.

Sekite “Druskonį“, kur informacija apie konkursą bus nuolatos skelbiama bei tikslinama. Dėl išsamesnės informacijos taip pat galite skambinti tel. 53504.

Konkurso rengėjai: oficialus Fuji Film atstovas Druskininkuose IĮ “Raifa“, centras “Dainava“, UAB “Dzūkijos Arnika“, savaitraštis “Druskonis“.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.