Bankas HermisBankas SnorasMikro Visata; Omnitel

Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. vasario 8 - 14 d. Nr. 6 (487)
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

POLICIJOS ŽINIOS

IŠLAUŽĖ TVORELĘ

Sausio 29 d. 5 val. 46 min. policijoje gautas pranešimas, kad M.K.Čiurlionio gatvėje, prie pašto, atsitiko avarija. Neblaivus pilietis A.L., vairuodamas automobilį VW Golf, jo nesuvaldė ir atsitrenkė į apsauginę gatvės tvorelę.

VAGYSTĖS

Sausio 29 d. druskininkietė pasiskundė, kad UAB “Sarvija” turgavietėje iš jos rankinės neaiškiomis aplinkybėmis dingo piniginė, kurioje buvo 130 Lt ir 22 JAV doleriai. Žala - 220 Lt.

Sausio 31 d. iš Gardino g. 48 namo gyventojo automobilio VW Passat, stovėjusio nesaugomoje aikštelėje, prie namo, pavogta automagnetola. Į automobilį vagys pateko, atrakinę priekines kairės pusės dureles.

PAMETĖ PINIGINĘ

Sausio 31 d. Vilniaus miesto gyventojas, poilsiaujantis “Nemuno” sanatorijoje, policininkams pranešė, kad eidamas iš turgaus M.K.Čiurlionio gatve, pametė piniginę su LR piliečio pasu, pensininko pažymėjimu, taupomąja knygele bei 100 Lt.

ĮSIBROVĖLIAI

Sausio 31 d., apie 21 val., gautas pranešimas, kad kirpykloje, įsikūrusioje Šiltnamių g. 7, vaikšto pašaliniai asmenys. Įvykio vietoje sulaikytas Tomas Čebatorius, gim. 1975 m., gyv. Ateities g. 40-13. Į kirpyklą jis įsibrovė pro langą. Įvykis tiriamas.

KLIENTAI

Vasario 1 d. UAB “Taksi” vairuotojas A.Š. policijai pranešė, kad piliečiai A.Kasparavičius ir D.Mickevičius nesumokėjo jam 15 Lt už taksi paslaugas.

Vasario 2 d., apie 23 val., “Eglės” kavinės administratorius pranešė, kad nežinomi jaunuoliai kavinės tualete sudaužė klozetą. Žala nustatinėjama.

SULAIKYTA NEPILNAMETĖ

Vasario 2 d. gautas pranešimas iš “Žilvino” sanatorijos administracijos, kad sanatorijoje sulaikyta nepilnametė Agnė Sabaliauskaitė, gim. 1986 m., gyv. Rasytės g. 34-6, Kaune. Ji įtariama vogusi iš sanatorijoje besigydančių poilsiautojų. Taip pat šios nepilnametės dėl pabėgimo iš namų ieško Kauno policija.

ŽVEJYS

Vasario 4 d. policijos pareigūnai sulaikė Merkinės g. 6 namo gyventoją, Nemuno upėje, ties “Draugystės” sanatorija, žvejojusį draudžiamu žūklės įrankiu - tinkleliu “televizoriumi”. Medžiaga perduota Aplinkos apsaugos agentūros pareigūnams.

VEŽĖ ALKOHOLĮ

Vasario 5 d., 15 minučių po vidurnakčio, Veisiejų-Ateities gatvių sankryžoje policininkai sulaikė automobilį VW Passat (valst. ž. JAV 104), vairuojamą druskininkiečio. Šalia vairuotojo sėdėjo jo žmona. Patikrinimo metu automobilyje rasti 37 buteliai baltarusiškų alkoholinių gėrimų bei pramoninių prekių be įsigijimo dokumentų. Įvykis tiriamas.

AKMUO

Vasario 5 d. 2 val. 45 min. suveikė “Alkos” kavinės signalizacija. Įvykio vietoje nustatyta, kad akmeniu išdaužtas kavinės lango stiklas.

GAISRAS

Vasario 1 d., apie 4 val. 30 min., vieno Liškiavos gatvės namo bute kilo gaisras. 76 metų buto šeimininkė Juzefa Barysienė šildėsi elektrine pagalvėle. Įvykus trumpajam elektros jungimui, užsidegė patalynė ir moteris apsinuodijo dūmais. Nuvežta į ligoninę, moteris mirė.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.