Bankas HermisBankas SnorasMikro Visata; Omnitel

Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1999 m. vasario 8 - 14 d. Nr. 6 (487)
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

“Atgimimo“ moksleiviai Seimo rūmuose bendravo su įtakingais politikais

Kristina ANDRIJAUSKAITĖ

4.jpg (12182 bytes)

“Atgimimo“ mokyklos moksleiviai Seimo posėdžių salės tribūnoje.

Ar jūs kada nors esate matę teatrą bibliotekoje ir klausę pasakos apie berniuką žirniuką? Martyno Mažvydo biblioteka - tai tik viena iš įsimintinų vietų, kurias, pasibaigus visoms naujametinėms šventėms, aplankė “Atgimimo“ mokyklos moksleiviai bei keletas mokytojų. Ir ne senelis Šaltis ar Trys karaliai padovanojo šią kelionę, bet mokyklos vadovybė sugalvojo padaryti siurprizą patiems aktyviausiems mokiniams, per visus šiuos metus nepagailėjusiems savo idėjų ir laisvo laiko. Jų dėka mokyklos istorijoje įrašus paliko pirmosios krikštynos, prezidento rinkimai, nauja seniūnų taryba ir daugelis kitų renginių. Galbūt todėl, kad mokiniai dar atostogavo, o gal dėl to, kad važiavo visas mokyklos aktyvas, ši kelionė buvo itin sėkminga.

Martyno Mažvydo biblioteka atrodo nuobodi moksliukų ir studentų įstaiga. Tačiau visi taip manantys labai klysta, nes joje galima rasti tikrą vertybių lobyną: pergamentus, naujausią literatūrą, pirmąją lietuvišką knygą. Pabodus galima nueiti į pačią linksmiausią bibliotekos vietą - lėlių teatrą. Pažiūrėję spektaklį, jūs dar galėsite gėrėtis dekoracijomis ir, patikėkite, ten pabuvę, būtinai norėsite sugrįžti.

Ar jums teko pabuvoti LTV studijose, sėdėti už žinių vedėjų stalelio? “Atgimimo“ mokyklos moksleiviai puikiai jautėsi tokioje aplinkoje.Nors jų pasirodymas nebuvo transliuojamas tiesioginiame eteryje, kita apsilankymo vieta buvo ta, kurią galima pamatyti per televiziją kiekvieną dieną, - Lietuvos Respublikos Seimas. Daug rimtų vyrų ir moterų. Atrodo, niekam neturėtų rūpėti mažas mokinukų būrelis, bet nuotraukos ir prisiminimai liudija ką kita. Pasivaikščioję Seimo koridoriais, moksleiviai pateko į posėdžių salę, vėliau susitikę Seimo narį J.Galdiką, pietavo rūmų kavinėje. Prezidentas nepasididžiavęs kiekvienam paspaudė ranką. Apsilankius Švietimo ministerijoje, sėkmės palinkėjo ministras K.Platelis. Su tiek daug įtakingų žmonių bendravo “Atgimimo“ mokyklos moksleiviai.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.