Bankas HermisBankas SnorasMikro Visata; Omnitel

Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1998 m. gruodžio 14 - 20 d. Nr. 50 (479)Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Policijos zinios
Kultura
Renginiai
Archyvai

Kurorto žiemos ramybę sudrums šventė
“Druskininkai - Kalėdų miestas“

Arūnas ZURLYS

Kaip jau skelbėme 48-ame numeryje, miesto taryba pritarė reklamos ir įvaizdžio kompanijos “Serna“ paruoštam projektui “Druskininkai - Kalėdų miestas“, kurio tikslas kurti ir kelti Druskininkų įvaizdį respublikos mastu. Pagal šį projektą gruodžio 26-27 dienomis Druskininkuose organizuojama didžiulė žiemos šventė, į kurią atvyks žmonės iš įvairių Lietuvos vietų. Kalėdinė fiesta tęsis dvi renginių, atrakcionų, žaidimų, pokštų dienas. Kalėdinio šurmulio centrine vieta planuojamos tradicinės miesto eglės prieigos, šalia Vytauto ir M.K.Čiurlionio gatvių sankryžos, tačiau šventė vyks ir kitose miesto vietose.

Pradinė 2-iejų dienų programa

Preliminariai numatoma tokia kalėdinės šventės programa Druskininkuose.

Gruodžio 26 d. 12-15 val. Programa vaikams. Dalyvaus Vaiduoklis, Pipiras ir Pipirina, “Dvi sesutės“, klounai Plikis ir Šmikis, teta Kukū ir Tikroji Kerėpla, Kalėdų senelis. Įvairūs konkursai, atrakcionai, varžybos, priklausomai nuo oro sąlygų, - besmegenio lipdymas, rogučių lenktynės ir kt. 15-18 val. Programa suaugusiems. Folkloro kolektyvų programa prie laužo. Madų šou - žiemos kolekcija. Humoro programa “Bobų šou“. Įvairūs konkursai, atrakcionai. 18-22 val. Programa jaunimui. Koncertuoja “EMPY-X“, Viktorija, “F.U.“, “Du 20 V“, “S Kompanija“, Neda, “Rebelheart“, vietinės grupės. 22-24 val. Diskoteka, konkursai, fejerverkas. Gruodžio 27 d. 12-15 val. Įvairūs konkursai, atrakcionai, žaidimai. “Todėlčius“. Folkloro kolektyvai. Kalėdų senelis. Egidijus Sipavičius. Sportinių šokių kolektyvas. Modernaus šokio kolektyvas “Releve“. Ir pagaliau tiek vietiniai, tiek svečiai - namo. Kalėdų mugė, į kurią ketinama pakviesti ir kitų miestų verslininkus, planuojama abi šventės dienas nuo 9 val. ryto iki kalėdinio šėlsmo pabaigos. Primename, kad tai - tik pradinis scenarijus ir jis gali keistis. Vienaip ar kitaip šventės užmojai - dideli, kurių bendra sąmata - apie 180-190 tūkst. Lt., iš kurių vien renginio reklama žiniasklaidoje įkainota pradine 90-100 tūkst. Lt suma. Paties renginio sąmata - 80-90 tūkst.Lt. Druskininkų miesto dalis šiuose tūkstančiuose tebūtų 40 tūkst. Lt , o visas kitas išlaidas apsiima apmokėti “Serna“. Kaip gruodžio 8-ąją bendrame savivaldybės ir miesto verslininkų susirinkime teigė pastarųjų paramos besitikįs vicemeras V.Dabrukas, savivaldybė galėtų šiam renginiui skirti 25 tūkst. Lt, o likusią miesto sumos dalį galėtų “padengti“ vietiniai verslininkai. Priminė, kad Lietuvos taupomasis bankas jau ketina tam paaukoti 3 tūkst. Lt. Tuo tarpu miesto taryba įpareigojo savivaldybės administraciją kitame Tarybos posėdyje pateikti sprendimo projektą dėl lėšų renginiui “Druskininkai - Kalėdų miestas“ skyrimo.


Miesto Žinios

Tortas pratrūko fejerverkų ugnimi
Treji “Bendraamžių Linijos“ metai
Nuostabūs mūsiškės gobelenai
Pagalba gimtajam miestui
Šveicarų nuomone, mūsų kurortas nusipelnė būti kitoks


Policijos žinios

Dėl atliekų tvarkymo programos
Garažų teritorijose privalo būti tvarka
POLICIJOS ŽINIOS


Kultūra

Stebuklas M.Kilmanienės bute
SPORTAS


Renginiai

Gruodžio 17 d. 16.30 val. Viešoji biblioteka (V.Kudirkos g. 13).
D.Juzeliūnaitė pristato savo poezijos knygą “Užburtame laike“. Dalyvauja kompozitorius J.Juzeliūnas, J.Mikolainis (fleita).


 Atspirsome, bet jusu narsykle nepalaiko JAVA'os.