Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1998 m. lapkričio 2 - 8 d. Nr. 44 (473)
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

POLICIJOS ŽINIOS

VAGYSTĖS

Spalio 23 d. V.R., poilsiaujantis “Draugystės” sanatorijoje, policijai pranešė, kad neaiškiomis aplinkybėmis iš jo striukės dingo piniginė su pinigais, LR piliečio pasas, taupomoji knygelė ir invalido pažymėjimas. Kitas “Draugystės” sanatorijos poilsiautojas V.G. į policiją kreipėsi spalio 25 d. Jis taip pat pasiskundė, jog neaiškiomis aplinkybėmis dingo jam priklausantys pinigai.

Spalio 24 d. ryte pilietė A.S. pranešė, kad UAB “Sarvija” turgavietėje iš jos rankinės dingo piniginė su pinigais.

Spalio 26 d. Maironio g. 5 namo gyventoja savo automobilyje, nakčiai paliktame nesaugomoje stovėjimo aikštelėje prie to paties namo, pasigedo automagnetolos “Artech”.

PREKYBA

Spalio 23 d. policijos komisariato pareigūnai dėl prekybos prekėmis be banderolių ar kitų specialių ženklų sulaikė Baltarusijos pilietę Ritą Kornei, gim. 1956 m., kuri pardavė 119 butelių įvairių alkoholinių gėrimų. Ją teismas nubaudė 10 tūkst. litų bauda.

Spalio 27 d. “Eglės” sodų bendrijoje dėl prekybos be banderolių sulaikyta Liudmila Češeva. Teismas jai skyrė 5 tūkst. litų baudą, 114 butelių įvairių alkoholinių gėrimų konfiskuota.

Spalio 28 d. policininkai Varėnos rajone, Balainės kaime, sulaikė tris asmenis, kurie pardavė 144 butelius alkoholinių gėrimų, pagamintų Baltarusijoje.

SANTYKIAI

Spalio 25 d., 4 valandą ryto, į policiją kreipėsi pilietis M.Ž., gim. 1964 m., pranešęs, kad naktį nuo 22 val. iki 3.30 val. kavinėje-bare “Naminukas” jį sumušė V.K., o kažkokie nenustatyti asmenys sugadino jam priklausantį dviratį.

Spalio 26 d., jau po vidurnakčio, policininkų pagalbos šaukėsi J.M., gyvenanti Ateities gatvėje, nes kaimynas išlaužė jos buto duris ir sugadino spyną.

Spalio 27 d., apie 22 val., policijoje gautas pranešimas, kad Vytauto g. 4 namo 22 bute sklinda triukšmas. Atvykę prie minėto namo, policininkai rado besimušančius piliečius J.V., gim. 1974 m., ir V.M., gim. 1946 m.

SULAIKYTIEJI

Spalio 22 d. sulaikytas įtariamasis Artūras Kaušas, gim. 1970 m., kuris 1996 m. spalio 4 d. naktį, išlaužęs Socialinės globos ir rūpybos skyriaus pastato bei seifo duris, pagrobė 5253 litus.

Šių metų spalio mėnesį kurorto policijos komisariato pareigūnai atskleidė ir sulaikė penkių asmenų grupę, kuri 1996 - 1998 metais Druskininkuose ir Ratnyčios seniūnijos teritorijoje įvykdė daugiau nei 20 nusikaltimų. Jų “sąskaitoje” - plėšimai, automagnetolų vagystės iš automobilių bei vagystė iš Švendubrės parduotuvės. Vyksta parengtinis tardymas.

RADINYS

Spalio 26 d. gautas pranešimas, kad miške, apie 2,5 kilometro nuo Latežerio Kabelių kaimo link, rasta žmogaus kaukolė, kaulų nuolaužos, drabužių liekanos bei geltono metalo raktas. Rastų žmogaus griaučių priklausomybė nustatinėjama, tačiau manoma, kad tai nuo gegužės 27 d. Druskininkų policijos ieškomas dingęs be žinios J.Kazlauskas, gim. 1930 m.

BALTARUSIAI

Per savaitę policijos pareigūnai miesto turgavietėje dėl turgavietės prekybos taisyklių pažeidimų ir prekybą prekėmis be banderolių ar kitų specialių ženklų nubaudė 64 Baltarusijos piliečius. Paimti 89 buteliai įvairių alkoholinių gėrimų.

SAVIVALDYBĖS POLICIJA PRANEŠA

Už smulkų chuliganizmą nubausti: alytiškė Eugenija Rimavičiūtė - 100 Lt bauda, Gintautas Vaidas - 150 Lt bauda, Rimas Cikockas ir Bronius Gruodis - 200 Lt baudomis, Stasė Gavelienė - 100 Lt bauda, vieciūniškis Renaldas Baltulionis - 120 Lt bauda, o Alvydas Miliauskas iš Kabelių kaimo gavo 200 Lt baudą. Audronius Navickas už narkotinių priemonių vartojimą be gydytojo paskyrimo nubaustas 15 parų administracinio arešto. 100 Lt baudomis už mažmeninės prekybos taisyklių pažeidimus nubaustos Nijolė Kondrotienė, miesto ligoninės bufetininkė, ir prekybos kioske Vilniaus alėjoje dirbanti Nijolė Petrauskaitė. Dėl pareigos auklėti vaikus nevykdymo Danuta Prepiest, Danutė Dzikevičienė ir Daiva Janeikienė teismo įspėtos, Irena Jauneikienė nubausta 80 Lt, o Vilma Jakimavičienė - 50 Lt bauda. “Baltarusijos” sanatorijos virėja Vida Balevičienė, įkliuvusi besinešant nemažai nugvelbtų iš valgyklos maisto produktų, teismo nubausta 200 Lt bauda. Vilnietis Jurijus Matiušovas vežė kanceliarinių prekių už 54884 Lt, neturėdamas įsigijimo dokumentų. Žmogus nubaustas 50 tūkst. Lt bauda, prekės konfiskuotos. Andrius Gavelis, Švendubrės kaimo gyventojas, už policijos pareigūnų teisėtų reikalavimų nevykdymą ir įžeidinėjimą teismo nubaustas 1 para arešto. Gintarui Jančiuliui iš Vieciūnų nepasisekė labiau - jis už tokius pačius veiksmus gavo 10 parų administracinio arešto.

KELIŲ POLICIJA INFORMUOJA

Spalio 3 d. Marius Mažeika vairavo automobilį neblaivus, įvykdė autoavariją ir iš įvykio vietos pabėgo. Teisės iš pažeidėjo atimtos 3 metams. 2 metams teisių neteko Genadijus Razvinavičius, rugsėjo 29 d. sulaikytas už vairo neblaivus. Spalio 4 d. Mindaugas Kiūka vairavo automobilį neblaivus ir neturėdamas teisių. Bauda - 3 tūkst. Lt. Iš Aleksandro Lobačiovo, spalio 5 d. įvykdžiusio autoavariją, teisės atimtos 12 mėnesių. Dainius Keršys, UAB “Tobis” automobilių plovėjas, liepos 7 d. neblaivus vairavo automobilį. Jis teisių neteko 2 metams. Taip atsitiko, kad tą liepos 7-ąją, išvažiuodamas iš kiemo, Donatas Grigas nepraleido Neravų gatve važiuojančio neblaivaus D.Keršio ir susidūrė. D.Grigas teisių neteko 12 mėnesių. Spalio 9 d. Albertas Janulevičius, AB “Gubernija” agentas, sulaikytas už vairo neblaivus. Jis nubaustas 2 tūkst. Lt bauda. Tokia pačia bauda nubaustas ir spalio 13 d. neblaivus vairavęs Gintautas Sarapinavičius, VSC vairuotojas. Spalio 15 d. neblaivus vairavo Vladimiras Sokolovskis, AB “Dzūkija” stalius. Teisės iš jo atimtos 2 metams. Tą pačią dieną neblaivus už vairo sulaikytas ir Saulius Jermala. Jis teisių neturės irgi 2 metus. Rugsėjo 24 d. Ina Vilčinskienė, vairuodama automobilį, pažeidė geležinkelio pervažiavimo taisykles. Bauda - 500 Lt ir 8 baudos balai. Aleksandras Kašėta, rugsėjo 24 d. vairavęs neblaivus, teisių neteko 2 metams. Sigitas Jonas Balevičius spalio 8 d. Lazdijų rajone, vairuodamas neblaivus, įvykdė autoavariją ir iš įvykio vietos pabėgo. Teisės iš jo atimtos 3 metams.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.