Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1998 m. rugpjūčio 24 - 30 d. Nr. 34 (463)
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

“Misteris Vasara” važiuos į
“Depeche mode” koncertą

Andrijana LIAUKONYTĖ

Renginyje pasirode ir merginos.Dėl pačio kiečiausio Druskininkų vaikino titulo - “Misterio Vasara’98" - rugpjūčio 14 d. Vasaros amfiteatre varžėsi 5 vaikinai: D.Granatauskas (Šiukšlius), J.Makauskas (Mukas), Sergejus (Sieras), J.Tertelis ir D.Kalkauskas. Nors renginys vėlavo visa valanda, o vietoj pažadėtųjų šokių iki ryto diskoteka truko tik iki pirmos valandos, gerų emocijų netrūko.

Geriausiai prisistatyti žiūrovams ir komisijai sekėsi D.Kalkauskui, kuris tikrai ruošėsi renginiui, kai kiti dalyviai tesugebėjo pasakyti savo vardus ir pavardes. Antrosios užduoties metu buvo tikrinama vaikinų erudicija bei humoro jausmas. Trečiajai rungčiai dalyviai turėjo susirasti po merginą iš žiūrovų auditorijos ir per 5 minutes sugalvoti jai šukuoseną. Muko kūrinys vadinosi “Pionierė”, Šiukšliaus - “Marytė Melnikaitė”, J.Tertelio sukurta šukuosena - “Skrydis virš gegutės lizdo”, Siero - “Neiššukuojamas kaltūnas”, D.Kalkausko - “Alaus stalas”. Sunkiausiai vaikinams sekėsi įveikti “tėvystės” užduotį - trumpam tapti tėvais ir išsisukti iš situacijos.

Kol dalyviai atgaudinėjo dvasinę pusiausvyrą, žiūrovai rinko kurorto M.Jackson’ą. Į šį titulą pretendavo net 7 žiūrovai. Po to scenoje balso sugebėjimus demonstravo dalyviai, skambant ŽAS-ų, Foje ir S.Povilaičio dainoms. Vėliau jie miklino kojas šokyje su kovos elementais.

Renkant publikos numylėtinį, po intriguojančios dvikovos tarp Muko ir J.Tertelio bei sušokto viliotinio, juo tapo Mukas. Komisija vieno balso persvara “Misterio Vasara’98" titulą suteikė D.Kalkauskui, kuris rugsėjo mėnesį vyks į “Depeche mode” koncertą Rygoje.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.