Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1998 m. rugpjūčio 24 - 30 d. Nr. 34 (463)Skaitiklis sukasi nuo 1998.02.11
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Policijos zinios
Kultura
Renginiai
Archyvai
Druskos šeima

Gintaro Zilio ir Zydruno Borodiciaus nuotraukosDruskos moteris Arina su druskininkiečiais, švenčianti minia ir gerai pažįstami veidai joje.

Antrasis “Pūdas druskos“ praūžė dar tik prieš savaitę, tačiau, neabejoju, daug kas jau suspėjo jo pasiilgti. Bendrai apibūdinti jį galima keletu žodžių - tokios šventės Druskininkuose jau seniai nebebuvo. Kantri ir bliuzo eklektika, gavusi pradžią JAV, mūsų mieste skambėjo visą šeštadienio vakarą, pažadino ir sutraukė į vieną aikštę ne tik druskininkiečius ir tradiciškai čia atostogaujančius poilsiautojus, bet ir specialiai į šį renginį atvykusį jaunimą iš kitų miestų, kurie, jų manymu, per anksti pasibaigus koncertui, laužė galvas, kur pasistatyti palapines ar kitaip praleisti likusią nakties dalį.


Miesto Žinios

“Apmaudu, kai geriausi projektai lieka lentynose, o miesto vizija vis neišsipildo“


Policijos žinios

Tragedijos akistatoje - visuomenės humanizmo apraiškos
Policijos Žinios


Kultūra

Linijos ir spalvos santykis
“Misteris Vasara” važiuos į “Depeche mode” koncertą
SPORTAS


Renginiai

Nuo rugpjūčio 24 d. visą savaitę “Atgimimo“ vid. mokykloje vyks paskaitos ir susitikimai su prancūzais (Prancūzijos - Baltijos šalių vasaros universiteto nariais). Kviečiami dalyvauti visi besidomintys Prancūzija ir prancūzų kalba. Nemokamų užsiėmimų pradžia 14 val. Tel. pasiteirauti 56495, 45905.

25 d. 16 val. san.“Vilnius“ salė. Varėnos rajono neįgaliųjų ansamblio “Šviesa“ kaimiška komedija “Juokas pro ašaras“, taip pat - dainos, šokiai. Įėjimas - nemokamas.

26 d. 17 val. Druskininkų bažnyčioje A.Vivaldžio, V.A.Mocarto ir kitų to meto kompozitorių kūrinius gros muzikos studijos “Mikutis“ konsortas.

26 d. 20.15 val. “Draugystės“ sanatorijos Raudonoji salė. Vargonų muzikos festivalio uždarymas. Groja Leopoldas Digrys (vargonai). Dainuoja Lietuvos radijo ir televizijos vaikų choras (vad. Regina Maleckaitė).

27 d. 19 val. Vakaronė prie Druskonio ežero.

28 d.15.15 val. Prie paminklo Lietuvai groja Karinių oro pajėgų orkestras (vad. V.Narbutas).

Sorry, your browser doesn't suppor Java.