Savaitrastis Druskonis

Druskininkų kurorto savaitraštis 1998 m. rugpjūčio 17 - 23 d. Nr. 33
Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

Alaus šventėje varžėsi ir moterys

Andrijana LIAUKONYTĖ

D.Averka alaus bokala isgerr per 01,87 sek.Ekstravagantiskoji Dzordana.Rugpjūčio 7-ąją Vasaros amfiteatre vykusi Alaus šventė - renginys ne tik alučio mėgėjams, bet ir visiems, ištroškusiems pramogų, konkursų ir žaidimų. Šventėje koncertavo svečias iš pajūrio Edmundas Kučinskas, Džordana ir grupė bei Gytis Paškevičius. Scenos dekoracijas sukūrė dailininkas V.Vėlyvis.

Pagrindinė alaus šventės rungtis buvo alaus gėrimo varžybos, kuriose dalyvavo tik iš anksto užsiregistravę dalyviai, turėję kuo greičiau išgerti 0,5 l alaus bokalą. Šią rungtį laimėjo pernykštis Alaus šventės nugalėtojas D.Averka, alaus bokalą ištuštinęs per 01,87 sekundės. Pirmą kartą šventėje galėjo pasivaržyti ir moterys. Alaus gėrimo varžytuves laimėjo I.Čepanauskaitė, išgėrusi bokalą per 11,03 sekundės. Azartiškiausia rungtimi buvo galima pavadinti 30 l talpos bačkutės kilnojimą, o tiksliau - grumtynes su ja, kadangi ne visiems sekėsi ją laimingai pakelti. Daugiausiai, net 25 kartus, bačkutę iškėlė G.Kvaraciejus. Moterys jos nekilnojo, Moterys varzesi bokalo laikymo konkurse.apsiribojusios bokalų laikymu. Geriausiai vėl sekėsi I.Čepanauskaitei. Du alaus bokalus ji išlaikė 1 min.56 sek. Itin aktyviai žiūrovai įsijungė į lietuviško alaus pavadinimų vardintuves. Organizatoriai taip susižavėjo žiūrovų energingumu, jog net nepastebėjo, kaip nuo scenos dingo šios rungties prizas - pusė dėžės alaus.

Vyko ir švaros konkursas. Buvo organizuotas atrakcionas, kas daugiau surinks plastikinių indelių ir iš jų padarys ilgiausią bokštelį. Plastikinius indelius rinko ir maži, ir dideli, o surinkę sukrovė vieną ilgą ilgą bokštą.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.