Savaitrastis Druskonis

Pirmas puslapis
Miesto zinios
Zinios is policijos
Kultura
Renginiai
Archyvai

Policijos Žinios

NELAIMĖS
Rugpjūčio 7 d. 4.20 val. gautas pranešimas, kad Grūto kaime, Ilgio ežere, prie pirties, rasta skenduolė.

DVIKOJAI ŠERNAI
Rugpjūčio 8 d. į policiją kreipėsi Fonbergo g.9 namo gyventoja, pranešusi, kad ryte rado nuniokotą daržą.

NEPRAĖJO
Rugpjūčio 8 d. 11.10 val. gautas pranešimas apie išmuštą parduotuvės “Raigardas” lango stiklą. Sulaikytas pilietis I.T.

Rugpjūčio 12 d. 23.33 val. gautas pranešimas iš naktinio baro “Naminukas”, kad R.R. tyčia sudaužė reklaminį stendą. Įtariamasis pristatytas į PK.

NUSIVYLIMAI
Rugpjūčio 8 d. 18.43 val. iš miesto ligoninės gautas pranešimas, jog pristatytas 1971 m. gimęs vyras, bandęs pasikarti. Jį namuose rado brolis. Sunkios būklės žmogus buvo paguldytas į intensyvios terapijos skyrių.

ČIGONĖ NESNAUDĖ
Rugpjūčio 9 d. 10.15 val. gautas pranešimas, kad UAB “Malonė” turgavietėje iš 6 piliečių (trys - poilsiautojos iš Izraelio) pavogtos pinginės su pinigais. Bendra žala - 1803 Lt. Sulaikyta įtariama vagystėmis čigonė iš Jurbarko raj., Skersnemunės apylinkės.

SANTYKIAI
Rugpjūčio 9 d. 22.35 val. policijos pagalbos šaukėsi Kurorto g.15 namo gyventoja, pranešusi, kad ją muša ir plūsta jos buvęs vyras.

VAGYSTĖS
Rugpjūčio 10 d. 21.15 val. V.Kudirkos g.27 namo gyventojas pranešė policijai, kad prie “Pavasario” parduotuvės pavogtas jo dviratis.

Rugpjūčio 11 d. 11.30 val. į PK kreipėsi druskininkietė, pranešusi, kad miesto turgavietėje iš jos rankinės dingo piniginė su pinigais. Žala - 50 Lt.

Rugpjūčio 11 d. 12.50 val. parduotuvėje “Pavasaris” sulaikytas Antanas Bolys, kuris pavogė prekių už 1,82 Lt.

Rugpjūčio 12 d. 17.20 val. į policiją kreipėsi Lenkijos pilietė, pranešusi, kad prie Vasaros amfiteatro nepažįstamas jaunuolis iš jos rankinės pavogė piniginę, kurioje buvo 50 Lt, 70 Lenkijos zlotų ir 5 JAV doleriai.

SAVIVALDYBĖS POLICIJA INFORMUOJA
Kastytis Kochanskas iš Švendubrės kaimo už nedidelį chuliganizmą nubaustas 100 Lt bauda. Petras Kvaraciejus, gyv. Baltašiškės g. 11, už nedenatūruoto etilo alkoholio laikymą (turėjo 460 g) nubaustas 500 Lt bauda. Virginijus Kraunelis, gyv. Ateities g.5-1, už prekybą nedenatūruotu etilo alkoholiu nubaustas 2000 Lt bauda. Antanas Bolys, gyv. Mizarų g. 13-2, už smulkią vagystę gavo 100 Lt baudą. Vytas Kibirkštis, gyv. Dainavos g. 11, be įsigijimo dokumentų gabenęs 6500 pakelių cigarečių, kurias pareigūnai įkainojo 14 tūkst.157 Lt, teismo nubaustas 50 tūkst.Lt bauda. Cigaretės konfiskuotos. Rimantas Čepukėnas iš Švendubrės kaimo, pasipriešinęs pasienio policijos pareigūnams, gavo 110 Lt baudą.

KELIŲ POLICIJA INFORMUOJA
Vytautas Čebatorius, pasienio policijos vyr.policininkas, ne tarnybos metu sulaikytas už vairo neblaivus. Atimtos teisės 2 metams. Darius Gavėnas, firmos “Jaldeta” autošaltkalvis, vairuodamas automobilį neblaivus, padarė avariją ir iš įvykio vietos pasišalino. Atimtos teisės vairuoti transporto priemonę 3 metams. Linas Keraišis, UAB “Taksi” vairuotojas, važiuodamas sankryža degant raudonam šviesoforo signalui, padarė avariją. Atimtos teisės 6 mėn. Niekur nedirbantis Gintautas Visockas sulaikytas už vairo neblaivus ir be teisių. Bauda -3000 Lt. Niekur nedirbantis Artūras Bendoravičius, vairuodamas neblaivus, padarė avariją. Atimtos teisės 3 metams. Niekur nedirbantis Andrius Ševcovas padarė avariją. Atimtos teisės 1 metams. Nepilnametis Ramūnas Valentukevičius Varėnos rajone vairavo motociklą, neturėdamas teisių ir būdamas neblaivus. Bauda - 500 Lt. Niekur nedirbantis Jonas Veselovas Lazdijų rajone sulaikytas už vairo neblaivus. Žmogus neteko teisės vairuoti transporto priemonę 2 metams. Vitolis Oto, Veisiejų žemės ūkio mokyklos moksleivis, davęs J.Veselovui vairuoti automobilį, nubaustas 500 Lt bauda. Varėnos rajone neblaivus už vairo, pakartotinai per vienerius metus, sulaikytas Virginijus Staskevičius, BĮ “Druskininkų komercija” darbuotojas. Jo laukia 4000 Lt bauda arba atsisveikinimas su teisėmis nuo 3 iki 5 metų. Vytautas Jarusevičius Lazdijų rajone sulaikytas už vairo neblaivus. Neblaivus Lazdijų rajone važinėjo ir niekur nedirbantis Andrius Maračinskas. Šiems vairuotojams bus skirtos arba 2000 Lt baudos, arba bus atimtos teisės vairuoti transporto priemones 2 metams.

E-Mail
Sorry, your browser doesn't suppor Java.